برنامه‌ریزی صحیح، رمز موفقیت در کنکور

هر ساله دانش‌آموزان زیادی در کنکور شرکت می‌کنند اما تعدادی از آن‌ها به نتیجه‌ی دلخواه خود می‌رسند. به نظر شما رمز موفقیت این داوطلبان چه بوده است؟

هر ساله دانش‌آموزان زیادی در کنکور شرکت می‌کنند اما تعدادی از آن‌ها به نتیجه‌ی دلخواه خود می‌رسند. به نظر شما رمز موفقیت این داوطلبان چه بوده است؟

یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت این دسته از داوطلبان برنامه‌ریزی صحیح و اصولی است. این مورد برای دانش‌آموزانی که در حال تحصیل هستند بیش‌تر حائز اهمیت است؛ زیرا داوطلبان پشت کنکوری زمان و فرصت بیش‌تری برای مطالعه دارند. یقین داشته باشید که با عمل به یک برنامه‌ریزی منطقی می‌توانید نتیجه‌ی مطلوبی کسب کنید.

یک برنامه‌ریزی باید توأم با توانایی‌ها و استعدادهای شما باشد تا قابل اجرا باشد. اگر بتوانید تعادلی در انجام تکالیف روزمره‌ی مدرسه و مطالعه برای کنکور را ایجاد کنید می‌توانید از وقت و زمان خود بهینه استفاده کنید. برای رعایت این تعادل می‌توانید از دفتر برنامه‌ریزی کمک بگیرید. نوشتن ساعات مطالعه و فعالیت‌‌‌های‌تان باعث می‌شود منظم‌تر عمل کرده و با خودتان رقابت کنید. سعی کنید فقط خودتان را رقیب اصلی خود بدانید و به جای مقایسه‌ی خود با دیگران روش مطالعه‌ی درست خود را کشف کرده و طبق آن پیش بروید. این گونه می‌توانید به‌راحتی نتیجه‌ای را که می‌خواهید کسب کنید.

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب