احتمال پرچمداری زهرا نعمتی در المپیک ریو

دبیرکل کمیته ملی المپیک می‌گوید، در مورد گلایه‌های اخیر بانوان المپیکی ابتدا باید با روسای فدراسیون‌ها صحبت کند. او همچنین اعلام کرد موضوع پرچمداری زهرا نعمتی در بازیهای المپیک ریو مورد بررسی قرار می‌

احتمال پرچمداری زهرا نعمتی در المپیک ریو

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، شاهرخ شهنازی در مورد گلایه‌هایی که بانوان المپیکی نظیر لیلا رجبی و نجمه خدمتی نسبت به کم‌توجهی فدراسیون‌های خود داشتند، تصریح کرد: ابتدا باید با روسای فدراسیون‌ها صحبت کنم و اطلاعات را بگیرم بعد اظهار نظر داشته باشیم زیرا این حرف‌ها، مسائل داخل تشکیلات خودشان است و بحث عمومی نیست. از طرفی ورزشکاران اکنون در اختیار فدراسیون‌ها هستند و نمی‌دانم ریشه بحث‌ها کجاست بنابراین باید بررسی و علت‌یابی کرد. قاعدتا قبل از اینکه کسی بخواهد با مطبوعات صحبت کند، لازم است با مسئولان فدراسیون مشکل را در میان بگذارد.

وی افزود: ما طبق برنامه و بودجه‌ای که به ما داده‌اند به فدراسیون‌ها بودجه داده‌ایم، و البته نظارت هم می‌کنیم.

دبیرکل کمیته ملی المپیک در پاسخ به این پرسش که کمیته المپیک به بانوان المپیکی توجه ویژه‌ای دارد یا خیر، گفت: ما به تمام کسانی که سهمیه می‌گیرند توجه می‌کنیم و جنسیتی نگاه نمی‌کنیم. واقعا باید به تمام المپیکی‌ها توجه کنیم که این کار را نیز انجام می‌دهیم. اما به هرحال بانوان در سیاست های IOC و کمیته های ملی المپیک کشورها دارای جایگاه خاصی هستند.

شهنازی درباره کسب سهمیه المپیک توسط زهرا نعمتی بیان کرد: کسب سهمیه المپیک توسط زهرا نعمتی اتفاق بزرگی نه تنها برای ایران بلکه به نظرم برای تمام بانوان جهان است. امیدوارم که در المپیک هم بتواند خودش را اثبات کند، پیشنهادی هم که خسروی وفا داده بود پرچم‌دار شود، ان شاالله مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

شهنازی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه پرچمدار و رییس کاروان چه زمانی مشخص می‌شود، بیان کرد: زمان داریم و فعلا در این زمینه مشکل خاصی وجود ندارد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب