پوشش سراسری بیمه دانش‌آموزان و فرهنگیان به‌صورت شبانه‌روزی

سخنگوی اداره‌کل آموزش و پرورش شهر تهران ضمن اعلام اینکه دانش‌آموزان و فرهنگیان به‌طور شبانه‌روزی زیر پوشش بیمه حوادث و درمان هستند، از جزییات این بیمه گفت.

پوشش سراسری بیمه دانش‌آموزان و فرهنگیان به‌صورت شبانه‌روزی

مسعود ثقفی سخنگوی اداره‌کل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به بیمه حوادث و درمانی دانش‌آموزان و فرهنگیان در سال تحصیلی 95ـ94 اظهار داشت: بیمه حوادث و درمان، تمام دانش‌آموزان و فرهنگیان تهران را زیر پوشش قرار می‌دهد.

وی افزود: بر این اساس، بیمه‌شدگان شامل تمام دانش‌آموزان مدارس دولتی و غیردولتی در مقاطع مختلف، هنرجویان هنرستان‌ها، دانشجویان مراکز تربیت معلم، نوباوگان مهدهای کودک و کودکستان‌ها، مراکز پیش دبستانی، آموزشیاران نهضت سوادآموزی، دانش‌آموزان مدارس شبانه‌روزی و آموزش از راه دور و کارکنان آموزش و پرورش تهران و افراد تحت تکفل آنها هستند.

ثقفی با اشاره به موضوع این بیمه و تعهدات آن خاطرنشان کرد: پوشش بیمه‌شدگان در قبال فوت، نقص عضو، از کارافتادگی جزئی و کلی دائم در اثر حوادث و همچنین هزینه‌های پزشکی ناشی از حوادث مشمول بیمه در طول شبانه‌روز در داخل و خارج از کشور به همراه اعمال جراحی مستلزم بستری شدن در بیمارستان و هزینه خرید و پیوند کلیه می‌شود.

سخنگوی اداره‌کل آموزش و پرورش شهر تهران تصریح کرد: خانواده‌ها برای کسب اطلاع بیشتر در رابطه با چگونگی استفاده از این بیمه، تعهدات سالانه بیمه، نحوه اعلام خسارت و مدارک لازم جهت پرداخت خسارت به سایت آموزش و پرورش شهر تهران و بخش بیمه حوادث دانش‌آموزان و فرهنگیان مراجعه کنند.

منبع :

مهلا کاشانی

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
حرکت نوسانی ( قسمت سوم) از فیزیک چهارم تجربی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم تجربي)
دبیر : حسین ناصحی