همکاری دوجانبه دانشگاه آزاد البرز و ناجا

رئیس دانشگاه آزاد کرج با اشاره به ظرفیت و پتانسیل دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج از آمادگی این دانشگاه برای همکاری با پلیس استان البرز خبرداد.

همکاری دوجانبه دانشگاه آزاد البرز و ناجا

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه البرز، در پی اجرای سیاست‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در گسترش همکاری با سازمان‌ها و ادارات استان البرز و تبدیل ایده‌های دانشگاهی و علمی به دستاوردهای اجرایی، تجاری و تولیدی و بهره گیری از پتانسیل‌های علمی و پژوهشی موجود در دانشگاه در سطح استان، دکتر بهروز میرزا، دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و سرپرست واحد کرج در نشست مشترکی با سردار کامرانی صالح، فرمانده ناجای استان البرز به بررسی راههای همکاری‌های دو جانبه فی مابین سازمان‌های متبوع خود پرداختند.

در این خصوص هماهنگی‌های لازم در مورد همکاری‌های دو جانبه در حوزه‌های مختلف بررسی شد. از مهم‌ترین این حوزه‌ها می‌توان به حوزه فعالیت‌های اجتماعی، فرهنگی و پیشگیری از جرائم با استفاده از ظرفیت‌های علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی و نیروی انتظامی استان البرز اشاره کرد.

وی ادامه داد: آموزش را می‌توان زمینه‌ساز تولید دانش راهبردی دانست و همراه با پژوهش می‌بایستی برای حل مسائل و معضلات جامعه نیز تلاش کرد و با ایجاد بستر مناسب برای جذب یافته‌های علمی، به تولید آثار علمی موثر و کاربردی پرداخت.

دکتر میرزا با اشاره به ظرفیت و پتانسیل دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج آمادگی این دانشگاه را برای همکاری با پلیس استان البرز اعلام کرد و پیشنهاد عقد تفاهم نامه‌ای فیمابین ناجا و دانشگاه را عنوان کرد تا ضمن تحقق اهداف علمی، با تشکیل کارگروهی مرکب از کارشناسان ناجا و اساتید دانشگاهی تلاش همه جانبه‌ای با رویکردی کاملا علمی در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی به کار گرفته شود

در پایان این نشست ضمن جمع بندی توافقات به عمل آمده، طرفین پیشنهادات خود را در جهت تعامل نزدیک‌تر و بهتر قشر دانشگاهی و پلیس ارائه دادند.

منبع :