پنجمین هفته تخصصی مهندسی نفت

پنجمین هفته‌ی تخصصی مهندسی نفت با همکاری شرکت‌های ملی حفاری، بین المللی حفاری و تاسیسات دریایی از تاریخ شنبه 23 آبان تا 27 آبان 94 در دانشکده نفت دانشگاه امیرکبیر برگزار خواهد شد.

پنجمین هفته تخصصی مهندسی نفت

پنجمین هفته ی تخصصی مهندسی نفت با همکاری شرکت های ملی حفاری، بین المللی حفاری و تاسیسات دریایی از تاریخ شنبه 23 آبان تا 27 آبان 94 در دانشکده نفت دانشگاه امیرکبیر برگزار خواهد شد.کارگاه های این هفته تخصصی به صورت رایگان برگزار می شود
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر: حسین سلیمانی- دبیر پنجمین هفته تخصصی مهندسی نفت دانشکده مهندسی نفت دانشگاه پلی تکنیک با اشاره به برگزاری هفته تخصصی مهندسی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: پنجمین هفته تخصصی مهندسی نفت که به همت انجمن علمی دانشکده مهندسی نفت دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود از 23 آبان ماه آغاز و تا روز 27 آبان ماه ادامه دارد.
وی با بیان اینکه این هفته با حمایت شرکت های "ملی حفاری، بین المللی حفاری و تاسیسات دریایی" برگزار خواهد شد، اظهار داشت: در این هفته کارگاه‌های آموزشی از سوی این شرکت ها برای آشنایی دانشجویان با این حوزه از صنعت برگزار می‌گردد.
سلیمانی همچنین اضافه کرد: کارگاه‌های آموزشی با موضوعاتی چون آشنایی با تجهیزات مستقر در جک آپ ها، اثرات زیست محیطی سیالات حفاری و روش های کنترل پسماند، بررسی رسوب آسفالتین و آشنایی با نحوه راه اندازی سکو های بهره برداری دریایی خواهد بود.
دبیر پنجمین هفته تخصصی مهندسی نفت دانشکده مهندسی نفت ،برگزاری یک سمینار را از دیگر برنامه‌های این هفته نام برد و ادامه داد: در روز دو شنبه 25 آبان ماه یک سمینار تخصصی با موضوع آسیب شناسی اشتغال در صنایع بالا دستی در آمفی تئاتر دانشکده نفت برگزار می‌شود.
به گفته وی علاقه مندان برای کسب اطلاعات می‌توانند به آدرس اینترنتی sape.aut.ac.ir مراجعه کنند.

منبع : سایت دانشگاه امیرکبیر