حمایت پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی از ایده‌های دانش‌بنیان

سرپرست پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی گفت: پژوهشکده از کسانی که در زمینه دانش محصول‌محور و تاسیس شرکت‌های دانش‌بنیان ایده دارند، پشتیبانی می‌کند.

دکتر نیر اعظم خوش خلق‌سیما در بازدید از مدیریت بیوتکنولوژی کشاورزی منطقه شمال در گفت‌وگو با خبرنگار علمی ایسنا منطقه گیلان، با اشاره به تغییر ساختار پژوهشکده به پژوهشگاه، گفت: برنامه‌گرایی و محصول محور بودن برنامه ها دارای اهمیت بسیاری است.

وی با اشاره به اجرای آیین‌نامه های استخدامی اعضای هیات علمی و غیر هیات علمی، از تلاش پژوهشکده برای عدم تفاوت میان پژوهشکده و دانشگاه خبر داد و افزود: بررسی طرح‌ها و پروژه های پژوهشکده از جنبه های اقتصادی، بسیار مهم است و باید نتایج به طور ملموس در قالب اهداف تعریف شده پژوهشکده ارائه شود.

سرپرست پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ضمن اشاره به استقبال پژوهشکده از همکاری های بین المللی، شرکت در همایش های بین المللی و فرصت های مطالعاتی، تاکید کرد: همه ما باید دست در دست یکدیگر داده تا بتوانیم کارهای پژوهشی بزرگ و تاثیرگذار انجام دهیم.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب