اولین جشنواره‌ی حمایت از پروژه‌های دانشجویی قلم‌چی +عکس

اولین جشنواره‌ی حمایت از پروژه‌های دانشجویی قلم‌چی برگزار شد.....حمایت از پروژه‌های دانشجویان دانشگاه‌های تهران از سال 1392 با هدایت استادان دانشگاه‌های تهران و حمایت مالی بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی و سرپرستی دکتر سلمان نورآذر (استاد دانشکده‌ی مکانیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر) با هدف حمایت از پروژه‌های فنی دانشجویان دانشگاه‌های مهندسی  آغاز گردید.

 از این پروژه‌ها که در 13 گروه مهندسی (51 پروژه مهندسی مکانیک، 15 پروژه مهندسی هوافضا، 15 پروژه مهندسی برق، 9 پروژه مهندسی شیمی، 7 پروژه مهندسی پزشکی، 6 پروژه مهندسی مواد، 4 پروژه مهندسی عمران، 7 پروژه مهندسی پلیمر، 2 پروژه مهندسی کامپیوتر، و 12پروژه در دیگر رشته‌های مهندسی) موردحمایت مالی قرارگرفته‌اند، پنجشنبه 21 آبان 94 ساعت 9 الی 14 در دانشکده فنی دانشگاه تهران رونمایی شد. در این جشنواره، دکتر دارا معظمی (رییس دانشکده علوم مهندسی پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران)، دکتر زالی (رئیس دانشکده‌ی کارآفرینی دانشگاه تهران) و کاظم قلم‌چی (متولی و واقف بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی) و دکتر سلمان نورآذر (عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر) میزبان مراسم بوده و ، دکتر حافظی ‌(رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز کشور) و دکتر رحیمی (رئیس دانشگاه یاسوج) نیز در این مراسم حضور داشتند.

طی این طرح با حمایت مالی بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی از 128 پروژه‌ی دانشگاهی حمایت مادی و معنوی شد که در این جشنواره، میهمانان به صورت چرخشی در 6 تالار از 59 پروژه (27 پروژه‌ی دکترا، 23 پروژه‌ی ارشد و 9 پروژه‌ی کارشناسی)بازدید به عمل آوردند. بسیاری از این پروژه ها در حد start up هستند و برخی این مرحله را گذرانده و به تولید رسیده‌اند.

.............................................................. 

در انتها، با اجرای مراسم اختتامیه، این جشنواره به پایان رسید. گزارشی از این اختتامیه‌ در زیر آمده است:


در این مراسم از صاحبان 10 پروژه برتر که دانش‌بنیان نیز هستند تقدیر و هدایایی به آن‌ها تقدیم شد. مسئولان این پروژه‌ها عبارتند از:

 محمود قفقازی، کسری جمشیدنژاد، میلاد مقدم، سعید خادمی، میثاق بهرامی و مهناز خاوری به صورت مشترک، اسماعیل محمدی، بهرام جلیلی، اسرین قنبریان، حسام سرواحد.

..............................................................  

هم‌چنین، تمام کسانی که در این جشنواره‌ به ارائه‌ی پروژه‌ها‌یشان پرداختند، تقدیر شدند .


اولین جشنواره‌ی حمایت از پروژه‌های دانشجویی قلم‌چی +عکس

تجلیل از دانشجویان که در اولین جشنواره‌ی دستاوردهای پروژه‌های دانشجویی بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی (وقف عام) طرح‌هایشان را ارائه دادند.


اولین جشنواره‌ی حمایت از پروژه‌های دانشجویی قلم‌چی +عکس


عکس یادگاری اولین جشنواره‌ی دستاوردهای پروژه‌های دانشجویی بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی (وقف عام) 


اولین جشنواره‌ی حمایت از پروژه‌های دانشجویی قلم‌چی +عکس


فصل سوم - میدان مغناطیسی و نیروهای مغناطیسی.
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( سوم تجربی)
دبیر : حسین قنبری