فبلت‌هایی که ساعت هوشمند می‌شوند

فبلت جدید و متفاوتی عرضه شده که روی مچ دست کاربرانش قرار گرفته و می‌تواند امکانات جدیدی را همانند ساعت‌های هوشمند در اختیار کاربرانش قرار دهد.

فبلت‌هایی که ساعت هوشمند می‌شوند

به گزارش خبرگزاری مهر، در سال های اخیر، گجت های پوشیدنی با استقبال گسترده ای از سوی مخاطبان مواجه شده اند، گجت های لاغری، گجت های مخصوص ورزشکاران، گجت های سنجش سلامت و ... اما در این میان ساعت های هوشمند بازار خرید مناسبی را به خود اختصاص داده اند.

گجت جدیدی تا سال آینده عرضه خواهد شد که از هم اکنون نگاه مخاطبان بسیاری را به خود جلب کرده است. این محصول ساخت Rufus Labs بوده و یک فبلت متفاوت است. این فبلت پوشیدنی با هدف استفاده روی مچ دست کاربران و به عنوان ساعت های هوشمند ساخته شده است. از قابلیت های این گجت می توان به صفحه نمایش۳.۲ اینچی و همینطور Android KitKat را اشاره کرد.

مخترعان این گجت معتقدند، کاربران با استفاده از این گجت می توانند از امکانات و قابلیت هایی به مراتب بیشتر از ساعت های هوشمند برخوردار شوند زیرا این گجت علاوه بر قابلیت های ساعت های هوشمند همانند یک گجت پوشیدنی نیز عمل می کند.

این گجت از میکروفون و همینطور بلوتوث نیز برخوردار شده تا بتواند تماس های تلفنی روی موبایل آیفون را نیز پاسخگو باشد.  Gabe Grifoni از  Rufus Labs معتقد است، این گجت می تواند جایگزین موبایل، کیف های پول یا حتی ساعت ها شده و دوره جدیدی را در دنیای فناوری رقم برند.

این گجت در سه مدل و حافظه های ۱۶ و ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی عرضه خواهد شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب