ماشین سرآشپز هم اختراع شد

به کمک این اختراع هرکسی می‌تواند در خانه خود تنها با فشردن یک دکمه، غذایی باکیفیت غذای رستوران درست کند.

ماشین سرآشپز هم اختراع شدبه گزارش خبرنگار باشگاه شبانه باشگاه خبرنگاران جوان ، «ماشین سرآشپز» وسیله ایست جدید که آشپزی در خانه را وارد مرحله جدیدی خواهد کرد. به کمک این اختراع هرکسی می‌تواند در خانه خود تنها با فشردن یک دکمه غذایی باکیفیت غذای رستوران درست کند.

این وسیله با الهام از یکی از محصولات شرکت نستله با عنوان ماشین‌های قهوه سازِ کپسولیِ نِسپرسو، قادر است از کپسول‌های بسته‌بندی‌شده غذاهای فوق‌العاده‌ای آماده کند. هر کپسول حاوی ریزتراشه‌هایی که زمان و دمای دقیق پخت‌وپز را به ماشین سرآشپز می‌گوید.

این شرکت در حال همکاری با سرآشپز فرانسوی سه ستاره با نام آن-سوفی پیک است تا 30 دستور غذایی دیگر شامل پیش‌غذاهای 5 تا 6 یورویی و غذای اصلی 8 تا 16 یورویی را به فهرست خود اضافه کند.  این غذاها یقیناً ارزان نیستند اما قیمتشان بسیار مناسب‌تر از نمونه آن‌ها در رستوران‌های واقعیست. کاربران باید به‌صورت آنلاین کپسول‌هایی را که قبلاً طبق دستور غذایی سرآشپز پیک پرشده است، خریداری کنند. این کپسول‌ها ظرف مدت 24 ساعت به دست خریدار می‌رسند و برای مصرف باید آن‌ها را به همراه کمی آب درون ماشین سرآشپز گذاشت و تنها با فشردن یک دکمه دوباره گرم کرد. هرچند سرآشپزان فرانسوی از این اختراع جدید انتقاد کرده‌اند، اما پیک معتقد است که هنر آشپزی باید همگام با زمانه و زندگی در حال تغیر بشر پیش برود. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب