مشاهده اشیاء ناشناخته در آسمان فرودگاه بین‌المللی دهلی

به‌تازگی شیئ ناشناخته در آسمان فرودگاه بین‌المللی دهلی مشاهده شده است.به گزارش خبرنگار باشگاه شبانه باشگاه خبرنگاران جوان ، در شرایط عادی تنها خدمات ترافیک هوایی اجازه دارد در آسمان هوایی فرودگاه و اطراف آن پرواز کنند، اما به‌تازگی شیئ ناشناخته در فرودگاه بین‌المللی گاندیِ ایندیرای دهلی (IGI) مشاهده شده که باعث شد چند اکیپ امنیتی دولتی در حالت آماده‌باش نظامی قرار بگیرند و اجازه شلیک مستقیم داشته باشند.

به گزارش هندوستان تایمز، روز سی‌ام اکتبر کنترل ترافیک هوایی فرودگاه IGI سه مورد پرواز اشیا مشکوک را گزارش کرد. این روزنامه می‌گوید «منابع گفته‌اند که نیروی هوایی هند حتی هلیکوپتری را برای بررسی به منطقه موردنظر اعزام کردند اما هیچ شیئ در حال پروازی را ندیدند».

این اولین باری نیست که در سال جاری فرودگاه اصلی هند با مشاهده اشیاء ناشناخته در حوزه منطقه خویش اعلام آماده‌باش می‌کند. بیستم می امسال نیز 5 شیء بدون سرنشین کاملاً غیرمنتظره در آسمان فرودگاه بمبئی پرواز کردند و به دنبال آن فرودگاه در حالت آماده‌باش قرار گرفت.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب