برگزاری دوره‌های تحصیلات تکمیلی خواجه نصیر با دانشگاه مسکو

رییس دانشگاه صنعتی خواجه نصیر از برگزاری دوره‌های تحصیلات تکمیلی در رشته هوا و فضا بین دانشگاه صنعتی خواجه نصیر و دانشگاه هوایی مسکو و اعطای مدرک مشترک خبر داد.

دکتر علی خاکی صدیق در گفت و گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با تاکید بر اینکه دانشگاه صنعتی خواجه نصیر یک رابطه طولانی شش ساله با دانشگاه هوایی مسکو دارد،اظهارکرد: متاسفانه این ارتباط چند سال متوقف شده بود، اما در اجلاس روسای دانشگاه های برتر ایران با روسای دانشگاه های برتر کشور روسیه، طبق جلسه ای که بین دانشگاه صنعتی خواجه نصیر و دانشگاه هوایی مسکو برگزار شد، قرار شد دوره کارشناسسی ارشد و دکتری در رشته هوا و فضا به صورت مشترک برگزار شود.

وی با بیان اینکه دانشگاه هوایی مسکو بهترین دانشگاه روسیه در زمینه هوا و فضا و دارای تجربیات خوبی است،گفت: امیدواریم با همکاری اساتید این دانشگاه، از تجربه و امکانات آنها برای دوره های تحصیلات تکمیلی خود بهر ببریم.

رییس دانشگاه صنعتی خواجه نصیر درمورد نحوه برگزاری دوره ها و اعطای مدرک توضیح داد: عمده این دوره های مشترک در ایران برگزار شده، اما از اساتید و امکانات آزمایشگاهی آن ها نیز استفاده شود. در نهایت مدرکی که به دانشجویان اعطا می شود از جانب هر دو دانشگاه است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب