بن تخفیف 20 درصدی در نمایشگاه کتاب دانشگاهی ارایه می‌شود

رئیس ششمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی، از ارایه بن تخفیف 20درصدی در این نمایشگاه خبر داد.

بن تخفیف 20 درصدی در نمایشگاه کتاب دانشگاهی ارایه می‌شود

به گزارش روز شنبه گروه فرهنگی ایرنا،مهدی صادقی مهمترین نقطه قوت نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی را دسترسی مکانی آسان به کتاب دانست و افزود: ناشران شرکت کننده در این نمایشگاه، علاوه بر ارائه کتاب های سال های پیشین خود، عناوین جدید منتشر شده خود از نمایشگاه بین المللی کتاب در اردیبهشت ماه سال جاری تاکنون را عرضه خواهند کرد.
به گزارش ستاد نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی، وی با اشاره به رایزنی های صورت گرفته با اداره پست، اظهار کرد: در نمایشگاه امسال، برای پست کتاب به شهرستان ها و نقاط دور دست، شرایط ویژه ای اتخاذ شده است.
نمایشگاه کتاب دانشگاهی قرار است 22 آبان ماه در کانون پرورش فکری کودکان برگزار شود. حدود 200 ناشر برتر حوزه های مختلف دانشگاهی در فضای 2200 متری نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی حضور دارند.

** راه اندازی مقطع ارشد حقوق بین الملل در واحد علوم و تحقیقات 
مدیر گروه حقوق عمومی و بین الملل علوم و تحقیقات با بیان اینکه در حال حاضر رشته های حقوق عمومی در مقطع دکتری و حقوق بین الملل در مقاطع ارشد و دکتری در واحد علوم و تحقیقات فعال هستند گفت: مقطع ارشد حقوق بین الملل واحد علوم و تحقیقات در سال جاری راه اندازی شده است. 
به گزارش روز شنبه روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، سید محمد هاشمی افزود: راه اندازی مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق عمومی در این واحد را پیگیری می کنیم و در صورت تأیید، از سال تحصیلی جدید اقدام به پذیرش دانشجو در این مقطع خواهد شد. همچنین گرایش هایی همچون حقوق تجارت بین الملل، حقوق محیط زیست و .... نیز از جمله پیشنهادات این گروه برای راه اندازی در واحد علوم و تحقیقات است. 

منبع :

مطالب مرتبط