آنتی‌ویروس‌های بدون نیاز به آپدیت در راه است

شرکت مایکروسافت و Invincea آنتی‌ویروس بدون نیاز به آپدیت طراحی کرده‌اند.

آنتی‌ویروس‌های بدون نیاز به آپدیت در راه است

به گزارش سرویس فناوری ایسنا منطقه خراسان، برنامه‌های آنتی‌ویروسی نقش مهمی در حفاظت از سیستم‌ها دارند، اما آنها یک نقص بزرگ هم دارند و آن این است که فقط در برابر تهدیدات شناخته شده از رایانه محفاظت می‌کنند.

این موضوع مشکل بزرگی نیست، اما فرصت آسیب رسیدن به رایانه در هر زمان امکان‌پذیر است و خطری برای سیستم و اطلاعات شما محسوب می‌شود.

اگر نرم‌افزار آنتی‌ویروس رایانه شما بروزرسانی نشده باشد، احتمال آسیب‌پذیری آن بسیار بالاست که محققان برای رفع این مشکل راه‌حلی اندیشیده‌اند. آنها با استفاده از الگوریتم یادگیری عمیق و بدون نیاز به آپدیت پایگاه داده، کدهای مخرب را شناسایی می‌کنند.

با توجه به اینکه شبکه‌های عصبی مصنوعی برای تشخیص چهره کاربرد دارند، از آنها در تشخیص کدهای مخرب هم می‌توان استفاده کرد.

در حال حاضر طراحان در حال ساخت یک مجموعه آنتی‌ویروس یادگیری عمیق هستند که میزان دقت آن در حفاظت، 20 درصد بیشتر از بهترین نرم‌افزارهای حفاظتی امروزی است.

در آزمایشی محققان توانستند، 95 درصد از نرم‌افزارهای مخرب جدید بدون به‌روزرسانی را تشخیص دهند که این بسیار دلگرم‌کننده است. فناوری مبتنی بر یادگیری عمیق با اینکه در مراحل اولیه است، اما در صورت موفقیت تحولی بزرگ در برنامه‌های آنتی‌ویروس‌ها ایجاد خواهد کرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
سنت های الهی از دین و زندگی چهارم دبیرستان
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( دروس عمومی چهارم دبیرستان)
دبیر : محمد رضایی بقا