جهان در سال 2035 چگونه خواهد بود

زندگی انسان‌ها 20 سال آینده با تغییرات گسترده و باور نکردنی مواجه خواهد شد.به گزارش خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کارشناسان در جدیدترین پیش‌بینی از آینده جهان در سال 2035 فناوری‌های منحصر بفردی را معرفی کرده‌اند.

گفتنی است،‌کارشناسان اعتقاد دارند در سال 2035 ساختمان‌ها و هواپیماها کاملا شفاف شوند و حتی امکان رشد خواهند داشت. 

بررسی‌ها نشان می‌دهند،‌ در آن زمان ماشین‌های بدون راننده به راحتی در جاده‌ها و خیابان‌ها در سراسر جهان به حرکت خواهند پرداخت. 

محققان هوش مصنوعی و صنعت روبوتیک دانشگاه‌های استرالیا و انگلستان اعتقاد دارند در سال 2035 بسیاری از دفاتر و سازمان‌ها در جهان برچیده خواهد شد و در عوض انسان‌ها از محل زندگی خود به کار خواهند پرداخت و حتی با سایر کارکنان و سازمان‌ها از طریق ابزارهای فناوری اطلاعات ارتباط خواهند داشت. 

همچنین در سالهای نه چندان دور آسانسورهایی با قابلیت حرکت افقی و عمودی به صورت همزمان به حمل و نقل انسان‌ها و اشیاء می‌پردازند.

کارشناسان اعتقاد دارند در آینده خانه‌ها در عوض ساخت توسط بتن با استفاده از پلاستیک‌های شفاف و قابل انعطاف ساخته خواهند شد و حتی ساختمان‌ها چنان ارتفاع عظیمی خواهند داشت که می‌توانند کل جمعیت یک شهرستان را در خود جای دهند. 

در زمینه انسان‌ها کارشناسان اعتقاد دارند تغییرات فیزیولوژیکی گسترده‌ای در انسان‌ها اتفاق خواهد افتاد و در بدن انسان‌ها انواع تراشه‌ها و تجهیزات سخت افزاری نصب خواهد شد و انسان به ترکیبی از ماشین و موجود جاندار بدل خواهد شد. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب