تحلیل آزمون 8 آبان-حسابداری

ضمن عرض خسته نباشید پس از برگزاری آزمون 8 آبان، نتایج تحلیل و ارزیابی آزمون مطابق گزارش زیر در اختیار شما دوستان قرار می¬گیرد. به امید این که این آزمون و نتایج حاصل از آن برای شما مفید بوده باشد.

تحلیل آزمون 8 آبان-حسابداری

تحلیل آزمون8 آبان 1394–  حسابداری سوم هنرستان

داوطلبان گرامی

ضمن عرض خسته نباشید پس از برگزاری آزمون 8 آبان، نتایج تحلیل و ارزیابی آزمون مطابق گزارش زیر در اختیار شما دوستان قرار می­گیرد. به امید این که این آزمون و نتایج حاصل از آن برای شما مفید بوده باشد.


تحلیل آزمون 8 آبان-حسابداری

       چندتا از 10 تا ؟

در این تحلیل با بررسی کارنامه­ ی دانش آموزان درکنکورسراسری سال‌های قبل و مقایسه­ ی آن با نتایج حاصل شده در آزمون8 آبان، نتایج زیر حاصل شده است:

تحلیل آزمون 8 آبان-حسابداری

این اعداد به چه معناست؟

به عنوان مثال،در کنکور سراسری، داوطلبانی که تراز کانونی آن‌ها در محدوده­ ی 5500 قرار داشته است، توانسته بودند از هر 10 سوال کنکور به 5 مورد آن پاسخ صحیح بدهند. در حالی که داوطلبان همین بازه­ی 5500، در آزمون 8 آبان از هر 10 سوال به 4 سوال پاسخ صحیح داده­ اند.

در پایان به داوطلبانی که درصد پاسخ­گویی کمی داشتند، توصیه می­شود برای تقویت دروس خود از کتاب جامع حسابداری استفاده کنند.

 کتاب جامع حسابداری حاوی نکات مهم درسی، سؤالات تشریحی و سؤالات تستی تالیفی و کنکور سراسری مربوط به تمامی درس­ ها و فصل­­ های کتاب درسی رشته­ ی­ حسابداری می­باشد. امید است با مطالعه­ ی این کتاب برای آزمون­ های کانون و امتحانات مدرسه تسلط بیش­تری حاصل شود.

 ویدا نادری شیران