زنگ فارسی (2)

امروز می‌خواهیم درباره‌ی یک کلمه‌ی سه‌حرفی صحبت کنیم. کلمه‌ی «وقف» که تنها سه حرف دارد ولی با آن می‌توان کارهای بزرگی انجام داد.

زنگ فارسی (2)

امروز می‌خواهیم درباره‌ی یک کلمه‌ی سه‌حرفی صحبت کنیم. کلمه‌ی «وقف» که تنها سه حرف دارد ولی با آن می‌توان کارهای بزرگی انجام داد. وقف، به معنی هدیه‌ی ابدی است. به نظرتان چه هدیه‌ای می‌تواند همیشگی و ابدی باشد؟

برای جواب دادن به این سؤال یک مثال می‌زنم: اگر شما کتابی را به دوست‌تان هدیه بدهید، او کتاب را می‌خواند و مطالب آن را یاد می‌گیرد و تا مدت‌ها این مطالب را در ذهن خود ذخیره می‌کند. این هدیه‌ی شما، یک هدیه‌ی همیشگی برای اوست یا وقتی مطلبی را به دوست‌تان می‌آموزید، هدیه‌ای ماندگار به او می‌دهید.

وقتی مدرسه‌ای برای کودکان محروم ساخته می‌شود، وقتی کتابخانه‌ای برای آن‌ها تأسیس می‌شود و وقتی دانش‌آموزی از خواندن این کتاب‌ها لذت می‌برد و لبخند می‌زند، همه‌ی ما خوشحال می‌شویم و از دیدن این صحنه‌ها و هدیه‌ای همیشگی برای آن‌ها لذت می‌بریم.

ما دوست داریم همه با هم شاد و خوشحال باشیم، پس بیایید دست‌های همدیگر را بگیریم و از حالا وقف کردن و کمک به دوستانمان را یاد بگیریم.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب