خانه و خانواده / معرفی کتاب

کتاب «خانه و خانواده» از مجموعه «فرهنگ تصویری کوچولوها» است که نکات جالب و آموزنده‌ای را درباره‌ی مسائل مختلف اجتماعی به شما یاد می‌دهد.

خانه و خانواده / معرفی کتاب

کتاب «خانه و خانواده» از مجموعه «فرهنگ تصویری کوچولوها» است که نکات جالب و آموزنده‌ای را درباره‌ی مسائل مختلف اجتماعی به شما یاد می‌دهد. این کتاب، شما را با رفتارهای مختلف اجتماعی، قوانین شهروندی و اصول بهداشتی آشنا می‌کند.

«فرهنگ تصویری کوچولوها» راهی برای یاد گرفتن مفاهیم اولیه‌ی زندگی است. در این کتاب، به کمک تصویرهای جذاب، با مفاهیم مربوط به محیط، خانه، خانواده، بهداشت و سلامت آشنا می‌شوید.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: «لورا و دیمیتری در یک خانه زندگی می‌کنند؛ ولی مارتین در طبقه‌ی اول یک آپارتمان زندگی می‌کند. در آشپزخانه مامان ناهار را آماده می‌کند. لورا پیش‌بند بسته و سر میز نشسته است، چه می‌خورند؟ در فِر چی می‌پزند؟ در ماهیتابه چه می‌پزند؟ با ماشین لباسشویی و ماشین ظرف‌شویی چه کار می‌کنند؟»

در بخش دیگری از این کتاب می‌خوانیم: «لورا و دیمیتری در حیاط خانه‌شان بازی می‌کنند. مارتین در حیاط ساختمان شن‌بازی می‌کند. ساختمان‌های چندطبقه نگهبان دارند. برای ورود به یک آپارتمان باید شماره‌ی مخصوص آن واحد را وارد کنیم. هر کس محل پارک مخصوص به خود دارد.» (منبع: خبرگزاری ایبنا)

نویسنده:  امیلی بومون

مترجم: منصوره محمودی

انتشارات شهر قلم

خانه و خانواده / معرفی کتاب