برپایی رقابت «طراحی مدار و پیاده‌سازی» در دانشگاه امیرکبیر

دومین دوره مسابقه ملی طراحی مدار و پیاده‌سازی (aut ronics) به همت دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

برپایی رقابت «طراحی مدار و پیاده‌سازی» در دانشگاه امیرکبیر

به گزارش سرویس علمی ایسنا، لیلا موسی پور، دبیر اجرایی دومین دوره مسابقه طراحی و پیاده‌سازی مدار دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: این مسابقه در دو سطح مبتدی و پیشرفته برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: دانشجویان کارشناسی که سال سوم و چهارم تحصیل خود را می‌گذرانند، می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

دبیر اجرایی دومین دوره مسابقه طراحی مدار دانشگاه صنعتی امیرکبیر با بیان این که ثبت نام برای حضور در این مسابقه از 8 آبان ماه آغاز شده و تا 20 آبان ماه ادامه دارد، خاطرنشان کرد: این مسابقه در روزهای 29 آبان ماه و 6 آذرماه امسال برگزار می‌شود.

موسی پور اضافه کرد: دانشجویان دوره‌های کارشناسی در رشته‌های مهندسی برق، سخت افزار و مهندسی پزشکی می‌توانند در این مسابقه ثبت نام و شرکت کنند.

وی در خصوص روند برگزاری این مسابقه نیز گفت: دانشجویان طی روزهای برگزاری این مسابقه باید یک سیستم برقی را به طور کامل طراحی و اجرا کنند.

دبیر اجرایی دومین دوره مسابقه طراحی مدار دانشگاه صنعتی امیرکبیر خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این مسابقه آشنایی دانشجویان با پیاده سازی مدارهای الکترونیکی و کاربردی‌سازی دروس دانشگاهی برای دانشجویان است.

منبع :