برنامه ویژه آبی پوشان پایتخت برای دربی 81

به گزارش خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با توجه به صلاح دید کادر فنی تیم فوتبال استقلال، قرار است آبی پوشان فردا یعنی 48 ساعت پیش از دربی به اردو بروند.

به گزارش خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با توجه به صلاح دید کادر فنی تیم فوتبال استقلال، قرار است آبی پوشان فردا یعنی 48 ساعت پیش از دربی به اردو بروند. 

اردوی آبی پوشان در هتل المپیک 

در حال حاضر با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته، استقلالی‌ها اردوی خود را در هتل المپیک می‌گذرانند. 

همچنین تمرینات آبی پوشان پایتخت از روز چهارشنبه پشت درهای بسته برگزار خواهد شد تا از این رو بازیکنان استقلال با آمادگی هر چه بیشتر به مصاف تیم پرسپولیس بروند. 

تمرین امروز شاگردان مظلومی ساعت 13 در زمین شماره دو مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود. 

تیم فوتبال استقلال روز جمعه هشتم آبان ماه در هفته یازدهم مسابقات لیگ برتر به مصاف تیم پرسپولیس می رود و قرار است دربی 81 ساعت 15 بین دو تیم برگزار شود. 

اسطوره استقلال در تمرینات تیم حاضر می شود! 

طبق شنیده‌ها این احتمال وجود دارد که فرهاد مجیدی قبل از دربی در یکی از تمرینات استقلال حاضر شود. 

گفته می شود، با توجه به حساسیت بازی دربی سرخابی‌ها مجیدی در نظر دارد جهت روحیه دادن به بازیکنان استقلال در یکی از تمرینات تیم استقلال در روزهای آتی حضور یابد. 

فرهاد مجیدی محبوبیت خاصی بین هواداران آبی پوش دارد و بر همین اساس هواداران استقلالی‌ها معتقدند که حضور فرهاد مجیدی در تمرینات استقلال باعث افزایش روحیه بازیکنان قبل از دربی می شود. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب