سه طلا و یک برنز توسط فرنگی کاران نوجوان در تورنمنت آذربایجان

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، این رقابت‌ها از دیروز (دوشنبه) در شهر باکو در حال برگزاری است و نتایج کشتی گیران کشورمان در روز نخست به شرح زیر است:

سه طلا و یک برنز توسط فرنگی کاران نوجوان در تورنمنت آذربایجان

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، این رقابت ها از دیروز (دوشنبه) در شهر باکو در حال برگزاری است و نتایج کشتی گیران کشورمان در روز نخست به شرح زیر است: 

در وزن 42 کیلوگرم امید آرامی با شکست تمامی رقبا به دیدار فینال راه یافت و در این دیدار نیز با نتیجه 8 بر صفر از سد زائور علی اف از آذربایجان گذشت و صاحب مدال طلا شد. 

در وزن 50 کیلوگرم پویا دادمرز نیز به دیدار فینال رسید که در این دیدار با نتیجه 3 بر 2 از سد فاضل میرزایف آذربایجانی گذشت و به عنوان قهرمانی رسید. در همین وزن رضا مایلی در دیدار رده بندی با نتیجه 8 بر صفر ابراهیم مورسالیف آذربایجانی را مغلوب کرد و صاحب مدال برنز شد. 

در وزن 58 کیلوگرم محمدرضا مختاری در دیدار فینال با نتیجه 5 بر صفر النور اسداف آذربایجانی را مغلوب کرد و به مدال طلا رسید. 

امروز در دومین روز این مسابقات مهران سعادتی فر در وزن 69 کیلوگرم ، حسن و حسین فروزنده در اوزان 76 و 85 کیلوگرم و وحید داد خواه در وزن 100 کیلوگرم، به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

منبع :