چگونه فرزندمان را به عادات خوب مطالعه تشویق کنیم؟ (4)

تشویق فرزندان برای بهبود عادات خوب مطالعه مهم‌ترین نکته‌ای است که شما به عنوان یک پدر یا مادر می‌توانید انجام دهید.

تشویق فرزندان برای بهبود عادات خوب مطالعه مهم‌ترین نکته‌ای است که شما به عنوان یک پدر یا مادر می‌توانید انجام دهید. با اثبات کردن این موضوع که آموزش و تعلیم خیلی مهم و باارزش است شما راحت‌تر می‌توانید آن‌ها را به مسیر درست برای موفقیت هدایت کنید. مهارت‌ها و استعدادهای فرزندان خود را شناسایی کنید و به آن‌ها کمک کنید که استعدادهای‌شان شکوفا شود.

4. زمانی که فرزندتان در مقطع دبیرستان است کم‌تر به فرزندتان یادآوری کنید که تکالیفش را انجام دهد و در این حالت عملکرد او را ببینید. اگر او تکالیف مدرسه را در همان روز انجام می‌دهد به شما تبریک می‌گوییم. شما توانسته‌اید عادات خوب مطالعه را به او بیاموزید. اگر این چنین نیست بر انجام کار آن‌ها در صورت لزوم نظارت داشته باشید.

  • به فرزندتان بگویید که ابتکارشان را در تکمیل کار خود نشان دهند. درنتیجه این اعتمادبه‌نفس را در خود داشته باشند که  به طور مستقل می‌توانند کارهای خود را مدیریت کنند. شما نیز با پاداش از آن‌‌ها حمایت کنید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب