چگونه فرزندمان را به عادات خوب مطالعه تشویق کنیم؟ (1)

تشویق فرزندان برای بهبود عادات خوب مطالعه مهم‌ترین نکته‌ای است که شما به عنوان یک پدر یا مادر می‌توانید انجام دهید.

چگونه فرزندمان را به عادات خوب مطالعه تشویق کنیم؟ (1)

تشویق فرزندان برای بهبود عادات خوب مطالعه مهم‌ترین نکته‌ای است که شما به عنوان یک پدر یا مادر می‌توانید انجام دهید. با اثبات کردن این موضوع که آموزش و تعلیم خیلی مهم و باارزش است شما راحت‌تر می‌توانید آن‌ها را به مسیر درست برای موفقیت هدایت کنید. مهارت‌ها و استعدادهای فرزندان خود را شناسایی کنید و به آن‌ها کمک کنید که استعدادهای‌شان شکوفا شود.

1. از همان سنین پایین فعالیت‌های علمی را به کودکانتان معرفی کنید. برخی از پیشنهادات: خواندن کتاب، طراحی، نقاشی، حساب ساده‌ی ریاضی، درگیر شدن در تمرینات دستور زبان عمومی، یادگیری یک زبان خارجی، یادگیری کلمات جدید از طریق کشیدن نقاشی.

  • شما می‌توانید به‌‌راحتی اسباب‌بازی، لوازم هنری، کتاب‌های کار، فلش‌کارت و سایر وسایلی را که برای یادگیری و آموزش فرزندتان مناسب است تهیه کنید.

  • زمانی را اختصاص دهید که به همراه فرزندتان کتاب‌ بخوانید. حتی اگر آن‌ها خودشان قادر به خواندن باشند،  دوست دارند که شما هم مشارکت کنید. کودکان توجه پدر و مادر را خیلی دوست دارند و از آن لذت می‌برند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب