سخت‌کوش شدن را تمرین کنید

همان طور که می‌دانید انجام هر کاری به یک‌باره امکان‌پذیر نیست و نیاز به زمان دارد.

سخت‌کوش شدن را تمرین کنید

همان طور که می‌دانید انجام هر کاری به یک‌باره امکان‌پذیر نیست و نیاز به زمان دارد. سخت‌کوش بودن صفتی است که نمی‌توان به یک‌باره آن را از آنِ خود کرد. شما برای سخت‌کوش شدن می‌توانید با برداشتن گام‌های کوچک این کار را شروع کنید. در ابتدا به آرامی شروع کنید و عملکردهای‌تان را در دفتر برنامه‌ریزی یادداشت کنید تا بتوانید شاهد اعمالتان باشید و نتیجه‌ی تغییر رفتارهای‌تان را بسنجید. تمام فعالیت‌های‌تان را رده‌بندی کنید و تعیین کنید کدام کارها برای دست‌یابی به اهدافتان مفید هستند و چه فعالیت‌هایی سد راهتان خواهد بود.

تا آن‌جا که می‌توانید انرژی مثبت برای خود بسازید. این کار باعث می‌شود تا به‌سادگی و راحتی کارهای‌تان را انجام دهید و به خودتان زمان بدهید. سعی کنید بیش‌تر یاد بگیرید؛ در مورد این‌که چه‌طور در مسیر حرکت خود شگفتی و تنوع ایجاد کنید تا بتوانید از مسیر خارج نشوید. این را بدانید که تمرین کردن همیشه سازنده و عالی است؛ پس اگر تلاشتان را بیش‌تر کنید شما نیز یک سخت‌کوش واقعی خواهید بود.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
پیوستگی از حساب دیفرانسیل و انتگرال
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم رياضي)
دبیر : حمید علیزاده