در آسمان موفقیت بدرخشید

برای موفقیت در کانون کافی است برنامه‌ی کانون را به برنامه‌ی مدرسه سنجاق کنید و هر چه این دو، انطباق بیش‌تری با هم داشته باشند موفقیت شما بیش‌تر می‌شود.

در آسمان موفقیت بدرخشید

برای موفقیت در کانون کافی است برنامه‌ی کانون را به برنامه‌ی مدرسه سنجاق کنید و هر چه این دو، انطباق بیش‌تری با هم داشته باشند موفقیت شما بیش‌تر می‌شود. برای درخشان شدن شما در کانون 5 رأس را نورانی کنید و با ایجاد رابطه‌ی قوی بین آن‌ها خطوط بینشان را پررنگ کنید تا در آسمان کانون بدرخشد.

رأس اول، رأس سخت‌کوشی است؛ رأسی مهم و اساسی که شما بدون رنج و تلاش چیزی به دست نخواهید آورد. به دنبال تلاش و سخت‌کوشی است که موفقیت جوانه می‌زند.

رأس دوم، دفتر برنامه‌ریزی و اصل و اساس درست خواندن و مهار زمان است. با چیدمان درست در کنار کمیت مطالعه به کیفیت نیز بپردازید و با از بین بردن اتلاف زمان برای برنده شدن با خودتان مسابقه دهید.

رأس سوم، منبع درست مطالعه است که بعد از مطالعه‌ی کتاب برای تثبیت و تسلط دانسته‌های خود باید کتاب‌هایی با سؤالات استاندارد (کتاب آبی و کتاب پرتکرار) تهیه کنید و خود را به وسیله‌ی آن‌ها بسنجید تا در کل مسیر کنکور از جاده‌ی رقابت منحرف نشوید.

رأس چهارم، تداوم حضور در آزمون است؛ جایی که خود را ارزیابی و بازبینی می‌کنید که در هر پروسه‌ی دوهفته‌ای چه‌قدر بر مباحث مسلط بوده‌اید و با چالش مطالب چگونه برخورد خواهید کرد.

رأس پنجم، کتاب خودآموزی است؛ یعنی کتابی با نگارش خودتان. پررنگ کردن نقاط قوت و پر کردن چاله‌های اشکالات خود با تکرار مطالبِ کمرنگ‌تر در ذهن. پر کردن هر صفحه‌ی کتاب خودآموزی برابر است با کامل کردن هر فایل منظم مطالب در ذهن.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب