برگزاری "اولین نشست جهانی صنعت آموزش" در فنلاند

سیاستگذاران عالی‌رتبه در حوزه آموزش به بررسی چالش‌های پیش‌روی مربیان و معلمان در عصر دیجیتال پرداختند.

به گزارش سرویس آموزش و پرورش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‌ این نشست دو روزه با عنوان «اولین نشست جهانی صنعت آموزش» در هلسینکیِ فنلاند و با همکاری سازمان توسعه و همکاری اقتصادی، کمیسیون اروپایی و نیز وزارت آموزش و فرهنگ فنلاند برگزار شد.

وزیر آموزش و فرهنگ فنلاند گفت: نیاز داریم تا سیستم‌های آموزشی‌مان را به منظور همراه شدن با تغییرات اجتماعی جدید و تشویق افراد به یادیگری مداوم مورد بازبینی قرار دهیم.

همچنین قرار است فنلاند در اوت سال 2016 میلادی یک برنامه آموزشی ملی جدید را در حوزه آموزش اولیه و با تاکید بر مهارت‌های دیجیتالی معرفی کند. این برنامه آموزشی جدید همچنین قرار است شاهد اصلاحات پیش رونده‌ای باشد که بر روند یادگیری تاثیر بیشتری می‌گذارد.

«آندریاس شلیچر»، مدیر مهارت‌های تحصیلی در سازمان توسعه و همکاری اقتصادی با اظهارنظر در مورد برنامه فنلاند گفت: این نمونه خوبی برای درک این مطلب است که چگونه می‌توان با سختگیری در شیوه‌های گذشته مقابله کرد و با چالش‌های جهان در حال تغییر روبرو شد.

به گزارش شینهوا، در این نشست وزرا و نمایندگانی از 24 کشور و سازمان بین‌المللی شرکت داشتند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب