مثلث تحصیل

دانش‌آموزان با تلاش و پشتکار و همت خود اصلی‌ترین نقش را بازی می‌کنند.

مثلث تحصیل

اکنون سال‌هاست که دیگر پشت صندلی‌های مدرسه نمی‌نشینم اما وقتی به دانش‌آموزانی نگاه می‌کنم که با هزاران آرزوی بزرگ و کوچک می‌آیند و روز جمعه پشت صندلی‌های مدرسه می‌نشینند و آزمون می‌دهند دوست دارم که تمام آن‌ها روزی گل‌های سرسبد گلستان دانش شوند و نام خود را به همراه نام میهنم بر قله‌ی غرور فریاد بزنند. به نظر من برای پیشرفت دانش‌آموزان سرزمینم سه مثلث تأثیرگذار وجود دارد:

  • دانش‌آموز: دانش‌آموزان با تلاش و پشتکار و همت خود اصلی‌ترین نقش را بازی می‌کنند.

  • اولیا: والدین با ایجاد محیطی آرام و دور از هر گونه استرس، اضطراب و مشاجرات خانوادگی و همیاری و تشویق روانی به عنوان واحد تدارکات و پشت صحنه عمل می‌کنند که گاهی اثر نامطلوب آن را در دانش‌آموزانی بااستعداد می‌بینیم که در خانواده‌های مناسبی قرار ندارند و متأسفانه علی‌رغم استعداد‌های سرشار، موفقیت را همچون سرابی در دوردست می‌بینند و به آن دست پیدا نخواهند کرد.

  • امکانات و دانش: یکی از مسائل مهم داشتن امکانات و عدالت آموزشی است. در گذشته تمرکز امکانات و اساتید زبده در شهرهای بزرگ بود و اکنون امکاناتی مانند آزمون‌ها و فیلم‌های آموزشی و کتاب‌های کمک‌آموزشی بسیار در عدالت آموزشی مؤثر بوده است. امروزه‌ بورسیه‌ی دانش‌آموزان بی‌بضاعت نیز کمک شایانی در کشف استعدادهای نهفته در این سرزمین کرده است.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب