به خودتان فرصت پیشرفت دهید

قطعاً همه‌ی شما هدف‌ها و آرزوهای زیادی دارید؛ اگرچه ممکن است رسیدن به آن‌ها دشوار به نظر برسد ولی با کمی تلاش و تجدید نظر در افکار و اعمال خود می‌توانید به آن نزدیک شوید.

قطعاً همه‌ی شما هدف‌ها و آرزوهای زیادی دارید؛ اگرچه ممکن است رسیدن به آن‌ها دشوار به نظر برسد ولی با کمی تلاش و تجدید نظر در افکار و اعمال خود می‌توانید به آن نزدیک شوید. برای این‌که بتوانید به هدفتان نزدیک شوید باید خودتان را بشناسید تا بتوانید موجبات پیشرفت خود را فراهم کنید. بهتر است راهکارهای پیشنهادی را رعایت کنید.

آزمون‌های برنامه‌ای کانون بهترین و اصلی‌ترین وسیله برای پیشرفت‌تان هستند؛ پس سعی کنید به طور پیوسته در آزمون‌ها شرکت کنید و همیشه بعد از آزمون عملکرد خود را ارزیابی کنید و لیستی از کارهایی که می‌تواند به عملکرد هرچه بهترتان کمک کند تهیه کنید تا برای آزمون بعدی آن‌ها را اجرا کنید.

اگر می‌خواهید پیشرفت داشته باشید و از همتایان خود پیشی بگیرید باید به چند از ده درس‌های خود در کارنامه‌ی آزمون‌ها توجه ویژه داشته باشید. به عنوان مثال اگر چند از ده شما در درسی 3- بود نشان‌دهنده‌ی این است که بقیه در آن درس از شما قوی‌ترند؛ پس اگر می‌خواهید تراز خود را افزایش دهید و پیشرفت کنید باید روی آن درس تمرکز و توجه ویژه‌ داشته باشید.

یک موفقیت هر چند کوچک باشد پیروزی‌های بعدی را به دنبال خواهد داشت. از تلاشی که برای رسیدن به هدفتان می‌کنید لذت ببرید و روی جنبه‌های لذت‌بخش آن تمرکز کنید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب