هر آزمون، یک تجربه

وقتی برای آزمون مطالعه نکرده‌ام چرا آزمون بدهم؟

هر آزمون، یک تجربه

وقتی برای آزمون مطالعه نکرده‌ام چرا آزمون بدهم؟

این سؤالی است که بارها و بارها از پشتیبان‌ها پرسیده می‌شود. تا به حال فکر کرده‌اید که آیا شیوه‌ی درس خواندن شما درست است یا خیر؟

این بهترین فرصت است. با شرایط جدید آزمون دهید. با شرایط جدید آیا تراز شما تغییری می‌کند؟ چه‌قدر؟ اگر تغییر محسوسی پیش نیاید حتماً شیوه‌ی درس خواندن شما اشتباه است و این چیزی است که تا به حال متوجه آن نشده‌اید. هیچ کس نمی‌تواند تضمین کند که همه‌ی مراحل مطالعه را به‌درستی انجام می‌دهد. پس، از این فرصت استفاده کنید و در هر شرایطی خود را محک بزنید تا به شناخت بیش‌تری از خود دست یابید.

از این نترسید که تراز آزمونتان چه خواهد شد. تراز فقط یک عدد است که نه به عنوان رتبه‌ی دانشگاه شما در نظر گرفته می‌شود و نه میانگین تراز شما برای ورود به دانشگاه لحاظ خواهد شد، بلکه این تراز فقط جهت افزایش تجربه‌ی شما برای هر آزمون در هر مرحله از زندگی است. این مشکلی که هم‌اکنون مانع آماده شدن شما برای آزمون شده است ممکن است قبل از جلسه‌ی کنکور تکرار شود. آیا نباید سر جلسه‌ی کنکور حاضر شوید؟

شما تا زمان کنکور بارها و بارها آزمون می‌دهید. هر آزمون یک تجربه برای برنامه‌ریزی بهتر، مطالعه‌ی درست‌تر و... است. سعی کنید در هر شرایطی از تمام اطلاعات خود نهایت استفاده را ببرید. کسب این مهارت شما را در تمام مراحل زندگی یاری خواهد داد.

خرید کتاب