اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت ارشد

اسامی پذیرفته شدگان نهایی ظرفیت‌های جدید و تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۴ اعلام شد.

اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت ارشد

اسامی پذیرفته شدگان نهایی ظرفیت های جدید و تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۴ اعلام شد.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: اسامی 39 هزار و 373 نفر از پذیرفته شدگان در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org منتشر شده است.

حسین توکلی افزود: از این تعداد 18هزار و373 نفر زن و 21هزار نفر مرد هستند.

وی گفت: همچنین اسامی هزار و 205 نفر از معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های مصاحبه دار و دارای شرایط خاص این آزمون درپایگاه اطلاع رسانی یاد شده اعلام شده است.

توکلی افزود: پذیرفته شدگان باید باتوجه به اطلاعیه ای که به همراه اسامی در سایت اینترنتی یاد شده منتشر شده است ، برای کسب اطلاع درباره تاریخ و مدارک مورد نیاز ثبت نام به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل قبولی مراجعه کنند.

وی گفت: درصورتیکه دانشگاه و یا مؤسسه آموزش عالی، تاریخ مشخصی را برای ثبت نام از پذیرفته شدگان اعلام نکرده باشد پذیرفته شدگان باید با همراه داشتن مدارک در یکی از روزهای یکشنبه سوم و یا دوشنبه چهارم آبان به دانشگاه محل قبولی مراجعه کنند.

توکلی افزود: معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های مصاحبه دار و دارای شرایط خاص نیز باید برای اطلاع از برنامه زمانی مصاحبه و سایر مراحل گزینش یکشنبه سوم آبان به دانشگاه معرفی شده مراجعه کنند.

منبع :