رونمایی از سیستم جدید پارک خودکار اتومبیل

مسؤولان شرکت خودروسازی تسلا از سیستم نیمه خودکار کنترل اتومبیل و سیستم خودکار پارک موازی یا دوبل رونمایی کردند.

رونمایی از سیستم جدید پارک خودکار اتومبیل

به گزارش سرویس فناوری ایسنا منطقه خراسان، شرکت تسلا به زودی این سیستم‌ را بر روی خودروهای برقی مدل S که از اکتبر سال گذشته تولید شده‌اند، نصب می‌کند.

این سیستم از دو سامانه هوشمند مجزا شامل پارک دوبل هوشمند و سیستم رانندگی نیمه خودکار قادر به تعویض خطوط رانندگی در خیابان با راهنما و کنترل هوشند وسیله نقلیه تشکیل شده است.

طبق اعلام مسؤولان شرکت تسلا، این به روزرسانی با نصب یک سخت‌افزار جدید شامل حسگرهای جدید مثل رادار جلو، دوربین دید عقب، سیستم فاصله‌سنج فراصوت با شعاع 4.8 متر و سیستم ترمز فعال کمکی انجام می‌شود.

سیستم جدید تسلا، راننده را قادر می‌سازد تا با خودروی هوشمند رابطه برقرار کرده و در زمانی که دستان راننده بر روی فرمان نیست عملیات تغییر خط را با کمترین خطر انجام دهد.

الون ماسک، مدیر و سهام‌دار اصلی شرکت تسلا در مورد فناوری جدید اظهارکرد: با به‌روز رسانی جدید، راننده می‌تواند با آرامش خاطر و امنیت بیشتری از رانندگی لذت ببرد.

وی در ادامه افزود: خودروهای جدید تسلا تنها نمونه موجود در جهان هستند که به طور کاملا هوشمندانه‌ای از سیستم‌هایی همچون دوربین، حسگر صوتی، جی‌پی‌اس و سیستم تشخیص راداری استفاده می‌کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب