لبخند وجدان بر روی سکوی افتخار

اگر مثل داستان‌های کودکی بر روی شانه‌ی هر کدام از ما یک موجود کوچک می‌نشست و نقش وجدان ما را داشت، چه حرف‌هایی در سال کنکور به ما می‌زد؟

لبخند وجدان بر روی سکوی افتخار

اگر مثل داستان‌های کودکی بر روی شانه‌ی هر کدام از ما یک موجود کوچک می‌نشست و نقش وجدان ما را داشت، چه حرف‌هایی در سال کنکور به ما می‌زد؟

شاید هر روز صبح می‌زد روی شانه‌های‌مان و می‌گفت: «درست است که رختخواب گرم و نرم و خواب صبح خیلی می‌چسبد، درست است که وقتی دوستانت دنبالت می‌آیند که با هم به گردش بروید، درست است که گوشی هوشمندت آن‌قدر نرم‌افزار و برنامه و بازی دارد که می‌تواند کل وقت تو را پر کند، درست است که سریال و فیلم‌های سینمایی این روزها بازارش گرم است، درست است که این روزها تفریح کردن آن‌قدر آسان شده که از بازی‌های کامپیوتری در منزل تا تفریحات آبی و هوایی و زمینی همه و همه در دسترس‌اند، اما این هم بدان که تمام انسان‌های موفق دنیا زحمت بلند شدن از بستر گرم را در صبح‌های سرد چشیده‌اند. شب‌بیداری و سوزش چشم و مطالعات شبانه داشتند. قدرت نه گفتن به دوستان و آشنایان را  تمرین کردند. تحمل روزهای بدون تفریح و پر از کار را داشتند. حسرت دیدن بهترین فیلم‌ها روی پرده‌ی سینما را کشیدند و صد البته لذت‌هایی هست که طعمش را فقط آن‌ها چشیده‌اند. لذت رسیدن به جایگاه و مراتب علمی، لذت باور توانایی‌های خود و از همه مهم‌تر لذت فهمیدن و درک مسائلی که خیلی‌ها از درک آن عاجزند و شاید لذت ایستادن بر روی سکوی افتخار در جشن نخبگان کانون.

کاش وجدان ما روی شانه‌مان بنشیند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
حرکت نوسانی ( قسمت دوم ) از فیزیک چهارم ریاضی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم رياضي)
دبیر : شهاب الدین هاشمی