افزایش ساعت مطالعه

عده‌ای از دانش‌آموزان به دنبال راه‌حلی رازگونه برای افزایش ساعت مطالعه هستند و مدام این سؤال را مطرح می‌کنند که چگونه ساعت مطالعه‌مان را افزایش دهیم؟

عده‌ای از دانش‌آموزان به دنبال راه‌حلی رازگونه برای افزایش ساعت مطالعه هستند و مدام این سؤال را مطرح می‌کنند که چگونه ساعت مطالعه‌مان را افزایش دهیم؟ این سؤال پاسخ‌های زیادی دارد: شناسایی و استفاده از زمان‌های مرده، داشتن برنامه‌ریزی صحیح و مکتوب، کاهش فعالیت‌های فوق برنامه، متناسب کردن ساعت خواب، کاهش استفاده از تلویزیون، کامپیوتر، تلفن همراه و راه‌حل‌های گوناگون دیگر؛ اما اساسی‌ترین و راهگشاترین روش، تغییر نگرش است. شاید بپرسید منظور از تغییر نگرش چیست و چه ارتباطی با افزایش ساعت مطالعه دارد.

برای افزایش ساعت مطالعه کافی است که به چشم یک دوست و رفیق ناب به کتاب‌های‌مان نگاه کنیم نه به صورت مانعی که ما را از انجام کارهای مورد علاقه‌مان بازمی‌دارند. کتاب‌ها، تست‌ها و جزواتمان را چون رفیقی ناب دوست بداریم؛ رفیقی که برای دیدار دوباره‌اش لحظه‌شماری می‌کنیم و حتی با داشتن زمان اندک به دیدارش می‌شتابیم. پس چشم‌ها را باید شست، جور دیگر باید دید.

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب