برگه‌های امتحانی؛ گنجینه‌هایی ارزشمند

اکنون که چند هفته‌ای از بازگشایی مدارس گذشته است و به مرور کتاب‌ها تدریس می‌شوند کم کم معلمان عزیز به فکر امتحان گرفتن می‌افتند تا میزان یادگیری و تلاش شما را بسنجند.

اکنون که چند هفته‌ای از بازگشایی مدارس گذشته است و به مرور کتاب‌ها تدریس می‌شوند کم کم معلمان  عزیز به فکر امتحان گرفتن می‌افتند تا میزان یادگیری و تلاش شما را بسنجند. امتحان‌ها یکی از بهترین فرصت‌های یادگیری است. شاید خودتان هم به این توجه کرده باشید که سؤالی را که در امتحان اشتباه جواب می‌دهید، بعد از امتحان که جواب درست آن را یاد می‌گیرید برای همیشه در خاطرتان می‌ماند.

از همین ابتدای سال برگه‌های امتحانی خود را نگه دارید. به مرور بر تعداد برگه‌های امتحانی هر درس افزوده می‌شود و سؤال‌ها مطابق با سرفصل کتاب درسی پیش می‌رود. این بهترین منبع برای امتحانات پایان ترم شماست. پس در جمع‌آوری و حفظ این گنجینه‌ی ارزشمند که حاوی مهم‌ترین نکات بخش‌های مختلف کتاب درسی است همت کنید.

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب