Blank page دوست‌داشتنی ماه مهر

صفحه‌ی خالی ماه مهر را باز کن و با توکل به نام زیبایش شروع کن.

Blank page دوست‌داشتنی ماه مهر

Blank page برای ما نویسنده‌ها یک آشنای همیشگی است. همان صفحه‌ی سفیدِ بلندبالایی که بازش می‌کنی و با چشمک‌زن خاموش نشدنی‌اش، برای مخاطب مهربانت از شور و انگیزه، مثبت‌اندیشی و مثبت‌گرایی، برنامه‌ریزی، عوامل موفقیت و... می‌نویسی. Blank page چیزی فراتر از یک قابلیت نرم‌افزاری است. این‌که بتوانی در هر لحظه از پروژه‌هایت یک صفحه‌ی خالی جدید بسازی و طرحی نو از ایده‌‌های تمام‌نشدنی‌ات دراندازی، یک اتفاق خوب است.

مهرِ مهربان، یک blank page مهم و درخشان در کل سال تحصیلی است. حالا صفحه‌ی خالی اولین ماه پاییز و آغاز سال تحصیلی پیش روی من و تو قرار گرفته تا در آن از هدف‌ها و انگیزه‌ها و برنامه‌ها و ایده‌های‌مان بنویسیم.

صفحه‌ی خالی ماه مهر را باز کن و با توکل به نام زیبایش شروع کن. از همراهی و حمایت ارزشمند اولیای دلسوزت بنویس و از شادی این‌که یک دوست توانا و خونگرم به نام پشتیبان در کنار خودت داری. از برنامه‌ی راهبردی و احساست نسبت به آن بنویس؛ از این‌که می‌خواهی تا لحظه‌ی آخر به آن اعتماد داشته باشی. از پیوستگی و اجرای دقیق بگو؛ از این‌که کم‌کاری و ‌انگیزه‌ی کم و خستگی هیچ وقت راهی به تصمیم‌های بزرگت نداشته و این بار هم نخواهد داشت. از منابع مؤثرت در پیمودن مسیر و از هدف‌های بزرگت که بزرگ‌ترین مشوق هستند بگو.

کلمه‌های پرتب و تاب ذهن پویای خودت را برای ساختن یک متن کم‌نظیر و باشکوه کنار هم ردیف کن. صفحه‌ی خالی تو به‌زودی داستان خواندنی و ارزشمندی از «رازهای موفقیت یک ستاره» خواهد شد.