اهمیت کلاس درس در تسریع یادگیری

در پاسخ به این دسته از دانش‌آموزان باید گفت که آن‌ها در کلاس درس تمرکز مناسبی ندارند و درنتیجه یادگیری آن‌ها در کلاس درس مطلوب نیست.

گاهی ممکن است این سؤال برخی دانش‌آموزان باشد که چرا وقتی از مدرسه به خانه باز می‌گردند و مشغول نوشتن تکالیف روز بعد می‌شوند، دچار سردرگمی می‌شوند و نمی‌توانند به تمرینات کتاب درسی پاسخ کاملی دهند و مباحث برای‌شان دشوار به نظر می‌رسد. آن‌ها حتی اظهار می‌کنند که قادر نیستند به تمرینات کتاب کار و پرتکرار هم پاسخ دهند.

در پاسخ به این دسته از دانش‌آموزان باید گفت که آن‌ها در کلاس درس تمرکز مناسبی ندارند و درنتیجه یادگیری آن‌ها در کلاس درس مطلوب نیست؛ بنابراین باید حضور مؤثرتر و با تمرکز بیش‌تری در کلاس درس داشته باشند. هم‌چنین باید با معلم همراه شده و به صحبت‌های او حین تدریس توجه کنند و سعی کنند شنونده‌ی خوب و فعالی باشند و حین تدریس حتماً نکات مهم و کلیدی را یادداشت کنند.

این گونه افراد اگر قبل از تدریس معلم آشنایی مختصری با مباحثی که ارائه خواهد شد داشته باشند می‌توانند بهتر و راحت‌تر مطالب گفته‌شده در کلاس را فرا گیرند. هم‌چنین اگر درس هر روز را در همان روز و بلافاصله بعد از تدریس معلم مطالعه کنند یادگیری‌شان چند برابر خواهد شد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب