کوچکترین گجت هوشمند پوشیدنی اپل

حلقه هوشمند شرکت اپل با دارا بودن تعدادی بالایی از عملکردهای آیفون سر و صدای زیادی را در میان طرفداران فناوری‌های جدید به پا کرده است.

کوچکترین گجت هوشمند پوشیدنی اپل

به گزارش سرویس فناوری ایسنا منطقه خراسان، فناوری جدید iRing که هفته گذشته ثبت اختراع شده، قادر به عکسبرداری، ارسال متن و گزارش زمان است. به علاوه این حلقه مناسب انگشت اشاره طراحی شده است.

همچنین این حلقه هوشمند دارای یک صفحه نمایش کوچک است که با انگشت شست از سایر برنامه‌های آن می‌توان استفاده کرد.

شرکت اپل میکروفونی را برای آن طراحی کرده تا کاربر بتواند پیام‌های خود را با خواندن تایپ و ارسال کند و همینطور با دوربین کوچکش می‌توان عکس‌های با کیفیتی گرفت. این حلقه با دارا بودن حسگرهای بیومتریک، ضربان قلب، درجه حرارت بدن و میزان تعرق کاربر را مشخص می‌کند، بنابراین دارندگان این حلقه هوشمند می‌توانند سلامت و تناسب اندام خود را تضمین کنند.

این اختراع شامل برنامه‌هایی برای تشخیص دست‌خط دیجیتالی کاربران است.

این نسخه مشابه ساعت اپل است که به تازگی وارد بازار شده و از این طریق، کاربر می‌تواند با گوشی آیفون خود تعامل داشته باشد؛ به طور مثال می‌توان با استفاده از گیرنده جی‌پی‌اس گوشی نقشه مکان دلخواه را روی صفحه نمایش این حلقه مشاهده کرد.

در سال‌های اخیر شاهد گسترش روزافزون استفاده از سطوح حساس به لمس در رایانه‌ها و سایر دستگاه‌ها هستیم. در این فناوری کاربر از طریق صفحه نمایش لمسی یک دستگاه الکترونیکی که بر روی یک انگشت سوار است، یک پردازنده رایانه‌ای، فرستنده و گیرنده بی‌سیم و منبع انرژی قابل شارژ را کنترل می‌کند.

این حلقه که داخل انگشت اشاره قرار می‌گیرد فرمان‌های ورودی را توسط ضرباتی که با انگشت شست به آن وارد می‌شود، دریافت می‌کند.

منبع :