چیزبرگر به منوی فضانوردان اضافه شد

از این پس فضانوردان ساکن در ایستگاه فضایی بین المللی فست فود هم می‌خورند.

به گزارش خبرگزاری مهر، گنادی پادالکا فضانورد روسی که رکورد حضور در فضا را در اختیار دارد از طرح ارتقای منوی غذایی فضانوردان ایستگاه فضایی بین المللی استقبال کرده است. قرار است فضانوردان این ایستگاه از خوردن چیزبرگر در فضا لذت ببرند.

گفته می شود آژانس فضانوردی روسیه در نظر دارد تا به زودی چیزبرگرهایی را در بسته بندی مخصوص و به شکل تیوپ راهی ایستگاه فضایی بین المللی کند تا این فضانوردان هم مانند سایر انسانها از خوردن غذاهای فست فود لذت ببرند.

پیشتر یک شرکت تولید کننده غذاهای فست فود تمایل خود را برای حضور در این پروژه به رئیس آژانس فضانوردی روسیه اعلام کرده بود.

این شرکت اعلام کرده بود که می تواند غذاهای فست فود مخصوص سرو در فضا تهیه کند.

البته پادالکا که به تازگی از ایستگاه فضایی بین المللی به زمین بازگشته گفته که فرمانده فعلی این ایستگاه یعنی اسکات کلی به فضانوردانی که در یکی از مأموریتهای پیشین حضور داشتند نحوه تهیه برگر به روش غیرصنعتی را آموزش داده بود.

این فضانورد روس افزود: تهیه برگر در فضا چیز چندان جدیدی نیست. ما پیشتر و البته به روش خودمان با استفاده از گوشت و ماهی برگرهایی تهیه کرده بودیم.

اکنون قرار است تهیه چیزبرگرها در زمین و به روش کاملا صنعتی صورت گرفته تا فضانوردان ساکن در فضا آنها را میل کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب