یازدهمین دوره مسابقات دانشجویی رباتیک کشوری در بابل آغاز شد

یازدهمین دوره مسابقات دانشجویی رباتیک کشوری روز یکشنبه با حضور 150 تیم از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل آغاز شد.

دبیر یازدهمین دوره مسابقات دانشجویی رباتیک کشوری در مراسم افتتاح این دوره از مسابقات گفت: در این دوره از مسابقات شرکت کنندگان در هشت لیگ اعم از مسیریاب مقدماتی، مسیریاب پیشرفته، جنگجوی سبک و جنگجوی سنگین ، صنعتی، پرنده ، زیردریایی و نیز شبیه ساز فوتبال دو بعدی برای سه روز رقابت می کنند.

کمیل یزدانی افزود: در لیگ مسیریاب دانش آموزی 25 تیم، مسیریاب پیشرفته 35 تیم، جنگجوی سبک 20 تیم، جنگجوی سنگین سه تیم، صنعتی پنج تیم، پرنده 13 تیم، زیردریایی دو تیم و نیز شبیه ساز فوتبال دو بعدی نیز 9 تیم شرکت دارند.

دبیر یازدهمین دوره مسابقات دانشجویی رباتیک کشوری گفت: بقیه تیم ها نیز در بخش آزاد به رقابت خواهند پرداخت .

وی بابیان اینکه از لیگ زیردریایی و جنگجوی سنگین استقبال کمی شده است و به صورت نمایشی حضور یافته اند؛ افزود: برندگان در این دو بخش گواهی و مدال دریافت خواهند کرد.

یزدانی اظهارداشت: برای برترین های هر تیم از 10 تا 30میلیون ریال جایزه در نظر گرفته شده است و 16 صندوق، شرکت و اداره حامی این رقابت ها هستند.

یازدهمین دوره مسابقات دانشجویی رباتیک کشوری تا 21 مهرماه جاری در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برپاست.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب