یازدهمین دوره مسابقات دانشجویی رباتیک کشوری در بابل آغاز شد

یازدهمین دوره مسابقات دانشجویی رباتیک کشوری روز یکشنبه با حضور 150 تیم از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل آغاز شد.

یازدهمین دوره مسابقات دانشجویی رباتیک کشوری در بابل آغاز شد

دبیر یازدهمین دوره مسابقات دانشجویی رباتیک کشوری در مراسم افتتاح این دوره از مسابقات گفت: در این دوره از مسابقات شرکت کنندگان در هشت لیگ اعم از مسیریاب مقدماتی، مسیریاب پیشرفته، جنگجوی سبک و جنگجوی سنگین ، صنعتی، پرنده ، زیردریایی و نیز شبیه ساز فوتبال دو بعدی برای سه روز رقابت می کنند.

کمیل یزدانی افزود: در لیگ مسیریاب دانش آموزی 25 تیم، مسیریاب پیشرفته 35 تیم، جنگجوی سبک 20 تیم، جنگجوی سنگین سه تیم، صنعتی پنج تیم، پرنده 13 تیم، زیردریایی دو تیم و نیز شبیه ساز فوتبال دو بعدی نیز 9 تیم شرکت دارند.

دبیر یازدهمین دوره مسابقات دانشجویی رباتیک کشوری گفت: بقیه تیم ها نیز در بخش آزاد به رقابت خواهند پرداخت .

وی بابیان اینکه از لیگ زیردریایی و جنگجوی سنگین استقبال کمی شده است و به صورت نمایشی حضور یافته اند؛ افزود: برندگان در این دو بخش گواهی و مدال دریافت خواهند کرد.

یزدانی اظهارداشت: برای برترین های هر تیم از 10 تا 30میلیون ریال جایزه در نظر گرفته شده است و 16 صندوق، شرکت و اداره حامی این رقابت ها هستند.

یازدهمین دوره مسابقات دانشجویی رباتیک کشوری تا 21 مهرماه جاری در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برپاست.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب