تداوم حضور، حس خوب بودن (13)

هر ساله جشن باشکوه و بزرگی با حضور تعداد بی‌شماری از نخبگان کشور که در کنکور سراسری نتایج بسیار عالی را کسب کرده‌اند برگزار می‌شود.

تداوم حضور، حس خوب بودن (13)

هر ساله جشن باشکوه و بزرگی با حضور تعداد بی‌شماری از نخبگان کشور که در کنکور سراسری نتایج بسیار عالی را کسب کرده‌اند برگزار می‌شود. امسال نیز این جشن با حضور دانش‌آموزان و اولیای‌شان و تعداد زیادی از مسئولان و همکاران بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی باشکوه‌تر و زیباتر برگزار شد. همکاران و رتبه‌های برتر سال‌های گذشته نیز هر ساله با شور و اشتیاقی خاص در این جشن در کنار رتبه‌های برتر حضور دارند و این حس تداوم حضور هر ساله از نگاه ما زیبا و جذاب است.

محمد کتابدار،  نماینده‌ی ساوه از تداوم حضور خود در این جشن می‌گوید:

«یکی از مراسمی که باعث می‌شود برای یک سال کار مداوم انگیزه داشته باشم حضور در این مراسم است. من دوست داشتم این جشن به وسعت همه‌ی دانش‌آموزان ایران برگزار می‌شد ولی افسوس که چنین اتفاقی امکان‌پذیر نیست. انرژی‌ای که من از این جشن می‌گیرم برای تلاش یک سال بعد مثال‌زدنی است.

مسعود تاجفرد، رتبه‌ی 7 ریاضی کشور سال 82

وقتی دانش‌آموز بودم آرزویم این بود که در این جشن شرکت کنم تا روی این سکوها به عنوان یکی از نفرات برتر عکس بگیرم. بعد از این همه سال همکاری با کانون، این آرزو تبدیل به شوق و اشتیاق شده و باعث می‌شود هر سال منتظر شرکت در این جشن باشم. بودن در این جمع فرهیخته برایم لذت‌بخش است.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
در مسیر اخلاص از دین و زندگی چهارم دبیرستان + حل سوالات دامدار آزمون غیر حضوری
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم دبیرستان)
دبیر : محمد رضایی بقا