جمعه‌های هدف‌دار

همان طور که می‌دانید آزمون دادن در روز جمعه مرحله‌ای از یادگیری است؛ مرحله‌ای کارشناسی‌شده در طول دو هفته، طبق مطالعه‌ای پیوسته و منظم و کسب نتیجه‌ای دلخواه.

همان طور که می‌دانید آزمون دادن در روز جمعه مرحله‌ای از یادگیری است؛ مرحله‌ای کارشناسی‌شده در طول دو هفته، طبق مطالعه‌ای پیوسته و منظم و کسب نتیجه‌ای دلخواه.

کسانی که هدف‌گذاری قبل و بعد از آزمون را به کمک پشتیبان و شناخت خودشان از ظرفیت مطالعه‌ای که داشتند، انجام می‌دهند، نسبت به همه‌ی سؤالات حساسیت یا واکنش نشان نمی‌دهند و سعی می‌کنند این مرحله را هم با دقت کنترل کنند و فرایند آزمون دادن را با مدیریت زمان به پایان برسانند. تعداد کمی هم بنا به دلایلی همچون مطالعه‌ی پراکنده و نداشتن برنامه‌ریزی درست، از نتیجه‌ی خود ناراضی هستند.

به نظر شما آیا 14 روز و یک آزمون، پایان کار است؟

قطعاً پاسختان خیر است.

شما باید از زمان‌ها نهایت استفاده را داشته باشید.

عصر جمعه بهترین فرصت برای شروع دوباره است.

با این توانایی بسیار بالایی که دارید، بعد از بررسی دفترچه‌ی سؤال و وارد کردن نقاط قوت و ضعف در کتاب خودآموزی، هم‌چنین بررسی کارنامه‌ی آزمون، یک برنامه‌ریزی دقیق و از همه مهم‌تر کاربردی طبق برنامه‌‌ی راهبردی با کمک مشاور یا پشتیبان خود تدارک ببینید. هدف‌های‌‌تان را طوری سامان‌دهی و مشخص کنید که دست‌یافتنی باشند و در زمان تعیین‌شده اجرا و تمام شوند.

سعی کنید متفاوت‌تر از قبل باشید. روزهای‌تان با هدف‌گذاری و انگیزه آغاز شود و ساعت‌های مطالعه سرشار از تلاش مستمر باشد. مبدأ کتاب درسی و همراه‌تان برای مقصد ابزاری مانند کتاب آبی و سؤالات پرتکرار امتحانی، برای تست زدن و حل تمرین برای یادگیری هدفمند باشد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب