هدف‌گذاری، برنامه‌ریزی، استقامت

آغاز هر کاری، رکن و اساس مربوط به همان کار را طلب می‌کند. در اولویت اول وظیفه‌ی اصلی شما دانش‌آموزان تبیین هدف‌گذاری برای فردا با در نظر گرفتن عملکرد حال و گذشته‌تان است.

هدف‌گذاری، برنامه‌ریزی، استقامت

آغاز هر کاری، رکن و اساس مربوط به همان کار را طلب می‌کند. در اولویت اول وظیفه‌ی اصلی شما دانش‌آموزان تبیین هدف‌گذاری برای ‌فردا با در نظر گرفتن عملکرد حال و گذشته‌تان است. ذهن‌تان را متمرکز بر روی هدفتان کنید و با استفاده از روش چندتا از ده‌تا در آزمون‌های برنامه‌ای و کنترل مباحث کتاب در برنامه‌ی مدرسه، لذت بودن با کتاب را بچشید.

وقتی هدف مشخص می‌شود مهم‌ترین کلید برای پاسخ به این سؤال که «چه‌طور برنامه‌ریزی کنم؟» پیدا خواهد شد. برنامه‌ی راهبردی رابطه‌ی نزدیکی با هدف و برنامه‌ریزی‌تان خواهد داشت. در آغاز هر پروژه قبل از برنامه‌ریزی به طور کامل بودجه‌بندی آزمون‌ها را کنترل کنید تا با یک آمادگیِ قبلی بتوانید همگام با برنامه‌ی راهبردی برنامه‌ریزی داشته باشید. برنامه‌ریزی درست زیربنای هدفتان را مستحکم خواهد کرد. تعادل در برنامه‌ریزی به‌خصوص تشریحی و تستی خواندن یا این‌که اول عمومی یا اختصاصی خواندن، در چه زمان تست زدن و در ادامه اهمیت دادن به تمام قسمت‌های برنامه‌ی راهبردی، شما را به صبر و استقامت برای هدف تعیین‌شده دعوت خواهد کرد و یک برنامه‌ی شخصیِ کنترل‌شده تا پایان کار در نیم‌سال اول تحصیلی را به شما نوید خواهد داد. قطعاً خروجیِ ترسیم این مثلث، موفقیت در آزمون برنامه‌ای و امتحانات مدرسه خواهد بود.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب