درس خواندن همت می‌خواهد

این یکی از موهبت‌های الهی است که ما آینده‌مان را به دست خودمان رقم بزنیم؛ پس چرا از این فرصت استفاده نکنیم و بهترین نتایج را برای خود بنا نکنیم.

گاهی اوقات دانش‌آموزان کنکوری درس می‌خوانند که مورد سرزنش والدینشان قرار نگیرند یا ساعت مطالعه‌ی دفتر برنامه‌ریزی‌شان پایین نیاید اما انگیزه و رغبت درونی برای مطالعه ندارند.این افراد تنها خودشان را گول می‌زنند. درس خواندن باید با عشق و علاقه باشد. زمانی که شما برای مطالعه می‌گذارید ارزشمندترین و مهم‌ترین دارایی شما برای ساختن آینده‌تان است. می‌توان این مثال را زد که شما با شرکت در 24 مرحله‌ی آزمون یا به‌اصطلاح پرداخت 24 جمعه، کل جمعه‌های باقی‌مانده از عمرتان را خریداری می‌کنید. حال هر چه پرداختی شما پربهاتر و گرانقدرتر باشد طبیعتاً در آینده آسایش و آرامش بیش‌تری نصیبتان خواهد شد. آیا این معامله ناعادلانه است؟ آیا کسی که با بی‌توجهی و بی‌رغبتی درس می‌خواند و آزمون می‌دهد جز این‌که خودش را متضرر می‌کند فایده‌ای نصیبش خواهد شد؟

این یکی از موهبت‌های الهی است که ما آینده‌مان را به دست خودمان رقم بزنیم؛ پس چرا از این فرصت استفاده نکنیم و بهترین نتایج را برای خود بنا نکنیم.

این را فراموش نکنید که هیچ وقت برای شروع دیر نیست. از همین حالا خود را ثابت‌قدم و متعهد کنید که تمام انرژی و تلاشتان را برای پایه‌گذاری آینده‌ی خود صرف کنید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب