تحلیل آزمون 10 مهر1394 – سوم طراحی و دوخت

داوطلبان گرامی: ضمن عرض خسته نباشید به همه‌ی شما داوطلبان عزیز، پس از برگزاری آزمون 10 مهر ، نتایج تحلیل و ارزیابی آزمون مطابق گزارش زیر در اختیار شما دوستان قرارمی‌گیرد.

تحلیل آزمون 10 مهر1394 –  سوم طراحی و دوخت

داوطلبان گرامی:

ضمن عرض خسته نباشید به همه‌ی شما داوطلبان عزیز، پس از برگزاری آزمون 10 مهر ، نتایج تحلیل و ارزیابی آزمون مطابق گزارش زیر در اختیار شما دوستان قرارمی‌گیرد. به امید آن‌که این آزمون و نتایج حاصل از آن برای شما مفید و مؤثر بوده و نتایج مناسب‌تری در آزمون های آتی داشته باشید.تحلیل آزمون 10 مهر1394 –  سوم طراحی و دوخت

سوالات دام دارچیست؟(خانه های سبز)

سوالات دام دار آن دسته از سوالات می باشند که داوطلبین در انتخاب گزینه صحیح بین دو گزینه یا بیشتر دوچار سردرگمی بوده و به دلیل کمی مطالعه و تسلط بر مطالب اعم از محاسباتی یا حفظی نتوانسته اند به آن سوال پاسخ صحیح بدهند.

به داوطلبانی که در برخی درس‌ها درصد پاسخ‌گویی کمی داشته‌اند، توصیه میشود، برای تقویت این دروس از کتاب جامع طراحی و دوخت استفاده کنند. زیرا این کتاب با داشتن نکات درسی مربوط به هر فصل از کتب و وجود سوالات تشریحی و تستی مناسب مربوط به هر مبحث می تواند در بهبود روند پاسخ گویی داوطلبین به سوالات نقش مهمی داشته باشد.

برای پاسخ به سوالات و بهبود کیفیت مطالب ما را از نظرات خود مطلع کنید.


 به امید موفقیت تمامی شما


نازنین میرزامحمد خوشنویس

مسئول دفترچه طراحی و دوخت سوم هنرستان