فلسفه‌ی 5+5 در سال سوم دبیرستان

یکی از مهم‌ترین مقاطع تحصیلی شما دانش‌آموزان، سال سوم دبیرستان است.

یکی از مهم‌ترین مقاطع تحصیلی شما دانش‌آموزان، سال سوم دبیرستان است. با توجه به اهمیت امتحانات نهایی و تأثیر 55 درصدی سال سوم در کنکور، لازم است در سال تحصیلی جدید اهمیت بیش‌تری نسبت به قبل، به مباحث دهید و از ابتدا لازم است برای تمام صفحات برنامه‌ای خاص بر مبنای برنامه‌ی راهبردی آزمون‌ها داشته باشید و برنامه‌ای مدون برای حفظ دو طرفه‌ی آرامش در مدرسه و کانون تدارک ببینید.

30 درصد از سؤالات کنکور از مباحث سال سوم است که تا آخر این مسیر همراهتان است. اگر شروع شما از اول پاییز منطبق بر برنامه‌ی راهبردی باشد باشد، مطالعه‌ی هر صفحه از کتاب‌ها برای‌تان جذاب و خاطره‌انگیز خواهد بود. در کنار مطالعه‌ی دقیق، استفاده از ابزار مناسب مانند کتاب آبی و سؤالات پرتکرار در تثبیت مباحث کمک شایانی خواهد کرد.

25 درصد از آزمون مهم کنکور معدل نهایی سال سوم است. از همین ابتدا تعادل در مطالعه‌ی درس‌های عمومی و اختصاصی را مبنای کارتان قرار دهید.

حفظ معدل در نیم‌سال اول و افزایش تراز در هر آزمون، شما را به آینده امیدوار خواهد کرد.

5+5 را به خاطر بسپارید.

در نگاه اول تأثیر 55 درصدی سال سوم و در نگاه دوم هدف‌گذاری چندتا از 10 تا که از مهم‌ترین آموزه‌های موفقیت است.

هدف‌گذاری در تشریحی خواندن و هم‌چنین شرکت در آزمون‌های تشریحی و به دنبال آن هدف‌گذاری چندتا از 10تا  در آزمون‌های برنامه‌ای کانون می‌تواند از اولویت‌های کارتان برای کسب یک آمادگی دقیق و بی‌حاشیه باشد.

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره پردیس ، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی ، نحوه چیدمان رشته ها ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب