بهانه ای برای شروعی دوباره

سارا امسال دانش آموز کلاس هفتم است،او در روز اول مدرسه از اینکه دوباره به مدرسه می‌رفت و معلم و دوستان و کلاس جدیدش را می‌دید بسیار هیجان زده بود.

بهانه ای برای شروعی دوباره

سارا امسال دانش آموز کلاس هفتم است،او در روز اول مدرسه از اینکه دوباره به مدرسه می رفت و معلم و دوستان و کلاس جدیدش را می دید بسیار هیجان زده بود. او که نتوانسته بود در دو آزمون ورودی تیزهوشان و نمونه دولتی قبول شود اندکی ناراحت بود ولی با حمایتی که او از خانواده و معلمانش دریافت کرده بود می دانست که هنوز هم شانس موفقیت در تحصیل را دارد و بازگشایی مجدد مدرسه پس از تعطیلات تابستانی یعنی دقیقا زمانی که همه پر انرژی هستند می تواند بهانه ای برای شروعی دوباره برای او باشد.

او همیشه حس حاصل از انجام تکالیف مدرسه را دوست داشت ولی امسال تصمیم دارد که متفاوت تر و جدی تر از سال قبل عمل کند،تکالیفش را به نحو احسن انجام دهد و نگرش مثبت خود را حفظ کند و به دنبال درس گرفتن از تجربیات گذشته اش باشد.سارا امیدوار است که اکنون که وارد مقطع جدیدی شده است نسبت به سال گذشته موفق تر عمل کند و به دنبال رفع کم و کاستی های خود در سال گذشته باشد و یک برنامه ریزی درسی خوبی برای خود تنظیم کند تا بتواند شاهد موفقیت های روز افزون خود باشد.