داشتن هدف و انگیزه در موفقیت داوطلبان چه نقشی دارد؟

در نظر داشتن هدف، یک محرک است که فرد را در هر مرحله از زندگی‌اش به پیش می‌برد.

در نظر داشتن هدف، یک محرک است که فرد‌ را در هر مرحله از زندگی‌اش به پیش می‌برد. وقتی هدف مشخص باشد فرد می‌داند که به کجا می‌خواهد برود و متوجه می‌شود کارهایی‌ را که دارد انجام می‌دهد بیهوده نیست. به علاوه وقتی فرد هدف داشته باشد سعی می‌کند راه درست و مستقیم رسیدن به آن را هم پیدا کند و با آرامش خاطر و با کم‌ترین هزینه به مقصودش می‌رسد.

 داوطلبان‌ کنکور هم اگر هدفشان از کنکور دادن و قبول شدن در رشته و دانشگاهی را که دوست دارند و آینده‌ای که مد ‌نظرشان هست مدام جلو چشمشان نداشته باشند و به آن فکر نکنند مثل همان کسی هستند که چراغ را نمی‌بیند و قطعاً با سختی و هزینه‌ی بیش‌تر به مقصودش می‌رسد یا شاید هم نرسد.

 داشتن هدف وقتی خودش را به‌خوبی نشان می‌دهد که شما در طول یک سال به طور مداوم درس بخوانید. توصیه می‌کنم دوستان داوطلب، افق‌های‌شان را مدام در ذهن بیاورند و به آن‌ها فکر کنند. از یک نقطه هزاران خط می‌گذرد اما از دو نقطه فقط یک خط.

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب