پذیرش 305 دانشجو در دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم‌پایه زنجان

مدیر آموزش دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم‌پایه زنجان از ثبت‌نام همه پذیرفته‌شدگان این دانشگاه خبر داد و گفت: ریزشی در ارتباط با آمار اولیه قبول شدگان در این مرکز علمی نداشته‌ایم.

پذیرش 305 دانشجو در دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم‌پایه زنجان

محمدحسین کوثری در گفت‌وگو با ایسنا ، اظهارکرد: اصلی‌ترین ویژگی دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم‌پایه زنجان پذیرش دانشجو در مقاطح کارشناسی ارشد و دکتری است که همین موضوع باعث شده تا پذیرفته‌شدگان بعد از اعلام نتایج به‌طور 100 درصدی در این دانشگاه ثبت‌نام کنند و دلیل عدم ریزش دانشجو همین موضوع است.

وی به پذیرش 305 دانشجو در مقاطع مختلف برای سال تحصیلی جدید اشاره کرد و افزود: از این تعداد 40 نفر در مقطع دکتری ناپیوسته، 20 دانشجو برای تحصیل در مقطع دکتری پیوسته در رشته فیزیک، 210 داوطلب مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و 35 نفر در مقطع کارشناسی پذیرش شده‌اند و با آغاز سال تحصیلی 95-94 در این دانشگاه مشغول به تحصیل خواهند شد.

این مسئول با بیان اینکه پذیرش دانشجو در دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم‌پایه زنجان فقط در دوره روزانه است، خاطرنشان‌کرد: امسال با برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده دانشجویان از 16 شهریور به‌مدت یک هفته به‌صورت غیرحضوری ثبت‌نام کردند و پس از آن تا 25 شهریورماه ثبت‌نام متقاضیان به‌صورت حضوری انجام شد.

مدیر آموزش دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم‌پایه زنجان، زمان شروع کلاس‌های درس در این دانشگاه را از چهارم مهرماه اعلام کرد.

منبع :