روزتان را پرانرژی شروع کنید

شما که استاد برنامه‌ریزی شده‌اید، بیایید برای خواب و ورزش هم برنامه تهیه کنید.

روزتان را پرانرژی شروع کنید

شما که استاد برنامه‌ریزی شده‌اید، بیایید برای خواب و ورزش هم برنامه تهیه کنید. طبیعتاً بلافاصله بعد از بیدار شدن ذهن آمادگی مطالعه ندارد؛ اما تا چه زمانی؟ این زمان برای هر کس متفاوت است. اگر بیش از 30 یا 40 دقیقه است، بهتر است آن را کاهش دهید. ساعت بیدار شدنتان را به گونه‌ای تنظیم کنید که بعد از فاصله‌ی کوتاهی به زمان ظهر نرسید. زمانی که بیدار می‌شوید به هیچ چیز جز چند حرکت نرمشی و کششی و بعد هم یک صبحانه‌ی سبک فکر نکنید. اجازه دهید از هوای صبحگاهی و صبحانه‌ی لذیذتان لذت ببرید. اگر عادت به ورزش کردن ندارید از روزی 5 دقیقه شروع کنید و به مرور به روزی 30 دقیقه برسانید.

هر چه اکسیژن بیش‌تری دریافت کنید نشاط بیش‌تری خواهید داشت. خمیازه کشیدن‌های طولانی و خشکی بدن باعث می‌شود هر کاری برای شما حالت فرسایشی داشته باشد. با همین موارد ساده از این موضوع جلوگیری کنید. اگر برای‌تان مقدور است 15 تا 20 دقیقه پیاده‌روی کنید یا در منزل با چند حرکت هوازی اکسیژن لازم را دریافت کنید.

هوای خانه‌ی ما پر از انرژی و نشاط است. میهمان ما باشید!

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب