کاروان مدارس پیش ساخته اهدایی بنیادقلم چی درکهگیلویه وبویراحمد

کاروان مدارس پیش ساخته اهدایی موسسه علمی آموزشی قلم چی راهی روستاهای محروم کهگیلویه و بویر احمد شد.

کاروان مدارس پیش ساخته اهدایی بنیادقلم چی درکهگیلویه وبویراحمد

کاروان مدارس پیش ساخته اهدایی بنیاد علمی آموزشی قلم چی راهی روستاهای محروم کهگیلویه و بویر احمد شد.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، بنیاد علمی آموزشی قلم چی که در یک مرحله با اهدا 30 باب مدرسه پیش ساخته مجهز به سرویس بهداشتی روستاهای محروم ،صعب العبور و فاقد مدرسه کهگیلویه وبویراحمد را مورد حمایت قرار داده  تعدادی از این مدارس در یک آیین نمادین راهی بخش لوداب از توابع شهرستان بویراحمد استان کهگیلویه وبویراحمد شد.

محمد مهرابی، مدیرکل نوسازی مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه بدرقه این مدارس گفت: این اقدام بخش زیادی از مشکلات فضاهای آموزشی روستاهای محروم ،دور افتاده ،صعب العبور و فاقد مدرسه این استان را حل می کند. 30 باب  تعهد اولیه آنهاست و  تحویل شد و امروز هم شاهد اعزام مدارس بخش لوداب هستیم.

وی ادامه داد: که این مدارس از کیفیت مطلوبی برخوردارند و دارای تمامی تجهیزات لازم از جمله سرویس بهداشتی ،مخزن آب ، ،درب ضد سرقت و غیره هستند.


کاروان مدارس پیش ساخته اهدایی بنیادقلم چی درکهگیلویه وبویراحمدکاروان مدارس پیش ساخته اهدایی بنیادقلم چی درکهگیلویه وبویراحمدکاروان مدارس پیش ساخته اهدایی بنیادقلم چی درکهگیلویه وبویراحمد


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب