بنیاد قلم چی برگزیده همایش زنجیره موفقیت سازمانی شد

دبیرخانه توسعه صنایع ملی ایران ، بنیاد قلم چی را به عنوان برگزیده دریافت استاندارد و جایزه بین المللی FCS انتخاب نخست دانش آموختگان در حوزه آموزش از سوی اتحادیه اروپا انتخاب نمود .

بنیاد قلم چی برگزیده همایش زنجیره موفقیت سازمانی شد


دوازدهمین همایش زنجیره موفقیت سازمانی در قالب بزرگترین گردهمایی شرکت های پیشرو و سرآمد ایران با حضور جمعی از مدیران شرکت ها و صنایع کشور، چهارشنبه 25 شهریور 94  در مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما بر گزار شد .

در این همایش دبیرخانه توسعه صنایع ملی ایران ، بنیاد علمی آموزشی قلم چی را به عنوان برگزیده دریافت استاندارد و جایزه بین المللی FCS انتخاب نخست دانش آموختگان در حوزه آموزش از سوی اتحادیه اروپا در بخش بین الملل و

 همچنین به عنوان برگزیده دریافت نشان زرین معتبر ترین سازمان سرآمد در حوزه خدمات آموزشی  انتخاب نمود . 

این انتخاب براساس  مطالعات و ارزیابی برون سازمانی و نظرسنجی های عمومی و بر مبنای شاخصهای ارزیابی مرکز استانداردهای بین المللی UKAS اتحادیه اروپا انجام گردیده است  که بنیاد علمی آموزشی قلم چی با تکیه بر اصول و استانداردها ، ایجاد توسعه و رشد کیفیت خدمات آموزشی ، جلب رضایت دانش آموختگان ، نوآوری و خلاقیت در آموزش به یک مجموعه موفق ، مبتکر ، معتبر و سرآمد در حوزه خدمات آموزشی تبدیل گردیده است . 

در همایش زنجیره موفقیت سازمانی که بزرگترین گردهمایی و ضیافت سالیانه بنیان‌گذاران و مدیران معتبرترین و خوشنام‌ترین شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی محسوب می‌شود، جمع کثیری از مدیران و روسای شرکت‌ها و موسسات خصوصی و تعاونی موفق کشور حضور داشتند.

دبیرخانه ستاد برگزاری این همایش، اهداف ملی از برگزاری آن را توجه به موضوع اقتصاد مقاومتی، نقش تولیدات ملی در رشد اقتصادی عنوان کرده است. همچنین ایجاد فضای مشترک هم اندیشی نمایندگان بخش دولتی و خصوصی، بررسی فضای اقتصادی امروز و بازبینی آن و نیازسنجی و پیش بینی لازمه در مسیر توسعه ملی از دیگر اهداف برگزاری این همایش اعلام شده است.
 معرفی دستاورد، توانمندی و خدمات ویژه و نوین تعاونی و شرکت ها، کمک به توسعه فروش خدمات و جذب حداکثری مشتریان، تأیید و تضمین برتری خدمات تعاونی و شرکت های مشارکت کننده در قالب اهداء نشان و استانداردهای معتبر جهانی نیز از اهداف تجاری برگزاری این همایش می باشد.
ایجاد تمایز بین شرکتهای معتبر و موفق با دیگر مجموعه و شرکت ها و همچنین معرفی شرکتهای پیشرو و سرآمدان تعاون به عموم مصرف کنندگان نیز از دیگراهداف تجاری این همایش عنوان شده است.
براساس اعلام دبیرخانه همایش، کمیته برگزار کننده،ارزیابی های خود را براساس اطلاعات و الزامات دریافتی از سوی سازمان ها،نظرسنجی های عمومی و تخصصی و انطباق اطلاعات با شاخص ها و معیارها در ارزیابی انجام و سپس نسبت به رتبه بندی و امتیاز دهی اقدام کرده است.


 

بنیاد قلم چی برگزیده همایش زنجیره موفقیت سازمانی شدبنیاد قلم چی برگزیده همایش زنجیره موفقیت سازمانی شد


بنیاد قلم چی برگزیده همایش زنجیره موفقیت سازمانی شد
بنیاد قلم چی برگزیده همایش زنجیره موفقیت سازمانی شد


بنیاد قلم چی برگزیده همایش زنجیره موفقیت سازمانی شد